פבר 12, 2018 - כללי    אין תגובות

תריסים ונציאניים – כל מה שצריך לדעת

תריסים ונציאנים יכולים להקנות לבית שלכם מראה מיוחד ויוצא דופן. אם אתם לא מכירים אותם או לא שמעתם עליהם, הגיע הזמן שתפגשו אותם כי יכול להיות שהם יהיו הלהיט הבא שיעצב לכם מחדש את הבית.

מהו תריס ונציאני?

יכול להיות שהשם שלהם יישמע לכם מאוד עתיק אך אל תיבהלו, תריסים ונציאנים הם למעשה הפתרון הכי חדיש ומתקדם שיכול להיות גם אצלכם בסלון. התריסים הוונציאנים הם למעשה תריסים שמשמשים כווילונות אך יכולים להתאים כמובן גם בתור תריסים על מסילות כמו השימוש היותר מיושן בהם. תריסים ונציאניים בנויים משלבים אופקיים ויורדים לאורך כל החלון מלמעלה עד למטה תוך כיסוי מלא שלו, כך שניתן לשנות את הזווית של השלבים וכך לספק כניסת אור לפי הצורך.

תריסים ונציאניים – כל מה שצריך לדעת

  • עוד לפני שנדבר על השימושיות שלהם, אי אפשר שלא לדבר על העיצוב הנפלא שהתריסים הוונציאנים מביאים לבית, למשרד או לכל מקום אחר שבו הם יותקנו. התריסים מכניסים אווירה מאוד מיוחדת לבית וקשה מאוד להתעלם מהם מיד כשנכנסים. בניגוד לווילונות הזזה רגילים, מדובר בריענון חשוב לבית, ריענון שבור שגרה וכזה שיכול להתאים לכל עיצוב.
  • תריסים ונציאנים יכולים להתאים לעיצוב יוקרתי, הם יכולים להתאים לעיצוב מודרני וגם לעיצוב כפרי. הם יכולים להתאים לסלון, למשרד היי טק מצליח וגם לחדר ילדים. כיצד הם מתאימים לכל כך הרבה מקומות? בזכות הצבעים שלהם שנמצאים על קשת רחבה מאוד מלבן ועד צבעים כהים במיוחד, כולל צבעים צבעוניים שיכולים להתאים לילדים. כמו כן, התריסים יכולים להיות או מאלומיניום, או מפלסטיק או מעץ, וכך ניתן גם לבחור שלבים יוקרתיים או שלבים מעץ לאווירה חמימה וכפרית.

לשלוט על כמות האור שנכנס

אחד היתרונות החשובים ביותר של התריסים הוא שאפשר לשלוט על כמות האור שנכנס. לעתים אנו רוצים להכניס מעט אור אל החלל בבית ולא אור בעוצמה גדולה אך זה בלתי אפשרי כי וילון הזזה לא מאפשר לנו את זה. לעומת זאת, תריסים ונציאנים מאפשרים הכנסה חלקית על ידי משיכה בחוט פשוט ושינוי זווית השלבים, וכיום יש תריסים שעובדים באופן חשמלי.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן