יונ 13, 2017 - כללי    אין תגובות

כל מה שאתם חייבים לדעת על תביעות ביטוח

אנשים רבים עושים בישראל ביטוחים ללא מעט נושאים, מקרים ועניינים, כמו לדוגמה:

  • ביטוח דירה
  • ביטוח משכנתא
  • ביטוח נסיעות לחו״ל
  • ביטוח בריאות
  • ביטוח רכב

ועוד הרבה סוגים אחרים של ביטוחים כמו ביטוחי שיניים וכדומה. לכאורה הרעיון הוא טוב ופשוט: אם קורה משהו אנחנו לא צריכים לטפל בדברים בבת אחת ולא צריכים להמציא סכומים אדירים כי הרי בדיוק בשביל זה שילמנו ביטוח כל החיים. האומנם? האם זה באמת מה שקורה בפועל? האם באמת חברות הביטוח עושות הכול כדי לעזור ללקוח ונותנות לו מייד גם את כל ההחזרים המגיעים לו? התשובה לצערנו היא לא ולכן זה לא מפתיע שבישראל מוגשות מידי שנה כל כך הרבה תביעות ביטוח. תביעות של ביטוח אלה תביעות מורכבות ולרוב אינן מסתיימות מהר, מה שאומר שכדאי שתתחילו להתעסק עוד היום בנושא אם גם לכם קרה משהו עם חברת הביטוח שלכם.

עו״ד מומחה לענייני תביעות ביטוח

מבחינת האדם הפשוט הסוגיה המורכבת ביותר היא איך בכלל לגשת לנושא של תביעות ביטוח כי הרי הוא עומד לבדו אל מול סוללת עורכי הדין של חברת הביטוח. משמעות הדברים היא שלפני הכול אתם חייבים שיהיה לכם עו״ד המומחה לתביעות של ביטוח כי לבד פשוט אין לכם סיכוי. עו״ד כזה, שמכיר את התחום וחי אותו מזה שנים, יודע מה הוא יוכל לעשות, איך להתמודד עם הדברים ואיך לגרום לכך שתקבלו את מה שמגיע לכם.

איך בוחרים לאיזה עו״ד כדאי לפנות?

כמו שקורה בכל התחומים האחרים שבהם עורכי דין בישראל יוכלו לתת לכם שירות, גם כאשר מדברים על תביעות ביטוח אנחנו רואים שיש מגוון אדיר של אפשרויות. אם יש משהו חשוב זה לבדוק שאתם לא פונים לעו״ד שזה עתה התחיל לעבוד בתחום הזה כי הניסיון תמיד משפר את הדברים. תביעות של ביטוח דורשות לא רק ידע והבנה אלא גם מוניטין ושם בתחום הזה כך שטוב תעשו אם תבחרו עו״ד שכולם מכירים. אין סיבה לוותר על הפיצויים שחברת הביטוח חייבת לכם וכדאי שתתחילו להתמודד עם הדברים כמה שיותר מהר.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן