ספט 12, 2017 - כללי    אין תגובות

שטים ונהנים בשייט מברצלונה לעבר המערב

ברצלונה היא אכן עולם ומלואו, אך הים קורא ממרחקים, ומזמין אתכם למסע שייט תענוגות אירופאי היוצא מחופי ברצלונה מערבה. נאפולי, רומא, פירנצה, קאן, פלמה דה מיורקה, שמות מעוררי תיאבון וסקרנות, מלאים ביצר הרפתקנות, חגיגת החיים בעיצומה עם שייט מברצלונה מערבה, לערים והיעדים המבוקשים בעולם.

ברצלונה שוקקת חיים לכל אורך השנה, ואין לה "עונה תיירותית". נכון שבקיץ תמצאו שם יותר תיירים, אך זרם התיירות השוטף לא מפסיק להגיע לכל אורך השנה, ולפעמים כדאי לבוא, להציץ, לטעום, ולהמשיך הלאה דרך הים על ספינה מפנקת במיוחד, ולגלות יעדים נוספים שלא נופלים מברצלונה, אולי רק בארכיטקטורה, וגם לא בטוח.

%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%96

שייט מברצלונה ובחזרה – דרך היעדים הנחשבים

היציאה על ספינת השייט מברצלונה לכיוון איטליה, כאשר לאחר יום שלם בלב ים ספינת התענוגות תעצור במים השקטים של נאפולי, איטליה. נאפולי, עיר הבירה של הפרובינציה הנושאת את אותו השם, היא עיר של פולקלור עשיר ואינספור אטרקציות עם שמות שמהדהדים היטב בעולם התיירות העולמי. לא תשתעממו, זה בטוח, גם על הספינה וגם על הקרקע האיטלקית.

רומא האיטלקייה לא דורשת הצגה נוספת, ושמה הולך לפניה כבר אלפי שנים, ורלוונטי עד היום, לעסקים, למגורים, לאיכות חיים ולתיירות מרגשת.

התחלנו את השייט מברצלונה, אך לא נעזוב את איטליה לפני שבקר את עיר הנמל פירנצה, בירת חבל טוסקנה המפורסם, מוקד התיירות הגדול באזור, ומקום שקשה לתאר במילים, כי אווירה לא תמיד חוצה את הדף.

צרפת רבותי, צרפת

היתרון של השייט מברצלונה ובכלל הוא זמן העיכול. התנועה האיטית והשלווה של ספינת הימים הגדולה מאפשר לכם לעכל את מה שראיתם, ספגתם וחוויתם, עד שתגיעו ליעד המרגש הבא – מעבר למדינה חדשה, לתרבות חדשה, וליופי חדש.

צרפת, או יותר נכון קאן, שם ששמעתם רבות, ובצדק. יעד זה הופך למוקד משיכה לחובבי פסטיבל הסרטים המפורסם, פסטיבל קאן, וביתר הזמן האטרקטיביות לא פוחתת. יעד ייחודי זה מציע לתייר חווית חופים, קניות, מסעדות ונוף הררי מצד אחד וימי מעבר, ובין לבין סטייל צרפתי המתאים לחובבי הקרוז. מברצלונה ובחזרה לברצלונה דרך שביל החוויות והיופי האירופאי יוצא לדרך, ואתם מוזמנים להצטרף וליהנות מחוויה מעוררת חיים ויוצרת זכרונות.

 

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן