אוג 22, 2017 - כללי    אין תגובות

סוגים שונים של קמיני עצים – לחום ועיצוב לבית שלכם

קמיני העצים הם אמצעי האווירה יעילים ביותר, ואמצעי החימום המועדף על מביני עניין, כאלו שחוו סוגים שונים של חום וביקרו בחללים שונים, וגילו את היופי, האווירה והתחושה שמגיעים כבונוס לכל קמין עץ.

כיום קמינים אלו עברו מהפכה טכנולוגית, מה שמאפשר לכם למצוא ולקבל מענה מושלם לצרכי העיצוב שלכם, ולהביא הביתה קמין עץ ייחודי ומקצועי בהתאמה מלאה לעיצוב הקיים, או מנגד – אייטם יוצא דופן שמהדק את החדר לכדי משהו אחיד והרמוני, ויוצר את האווירה שחיפשתם בחלל הספציפי.

לפניכם רשימה קצרה, מעין טעימה של מגוון הקמינים הקיים כיום, רשימה שלפני לא הרבה זמן הייתה עדיין רעיון שלא יושם טכנולוגית.

קמינים לעץ בעידן החדש:

קמין מרכזי – עיצוב יפהפה של קמין עדין ואלגנטי המוציא ארובה מרכזית לעבר התקרה ויוצר סביבו הילה של חום ואור המקרינים על כל המרחב, 360 מעלות. קשה לנצח יופי ואלגנטיות מסוג זה, אך יש להתאים אותם לחלל, ולא כל חדר יכול לקבל חימום מרכזי שכזה.

קמין קיר – צמודי הקיר זמינים וקלים יותר להתאמה למרחב, ומציעים עיצוב רומנטי ויפהפה, חלק ויעיל, עם הקרנה של חום ב-180 מעלות, תוך יעילות ניצול המרחב מבלי לתפוס הרבה שטח בחדר.

קמין פתוח או סגור – עוד אפשרות בחירה היא של אופי הגימור. פתיחה קדמית או סגירה עם זכוכית ייעודית, לפי האווירה, הצורך והרצון.

קמינים תלויים:

קמיני העץ התלויים הם עולם בפני עצמו, מרחב עיצוב יוצא דופן שקשה לתאר במילים, ועדיף לראות בעין ולחוש בגוף.

צמוד קיר תלוי – האש היא בעצם אוויר חם מאוד, והקמין התלוי מציע עיצוב שמשאיר אוויר גם מתחתיה, מראה מיוחד שתופס את העין, ומייצר אווירה ייחודית.

קמין מרכזי תלוי – צעד אחד קדימה, הקמין המרכזי העגול והתלוי לא ניתן להתעלמות, ומשנה לחלוטין את האווירה בחדר. מי שרוצה לתת אופי ייחודי למרחב ולא רוצה להתפשר, קמין זה הוא אפשרות מעולה, ויכול להיות אובאלי, בצורת טיפה, עגול, ואפילו מסתובב.

קמיני עצים על סוגיהם השונים ומגוון העיצובים מציעים למעצב הפנים ולארכיטקט הזדמנות לייצר מרחב ייחודי באמת, משהו יוצא דופן, משהו עם אופי ואווירה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן