אוק 18, 2017 - כללי    אין תגובות

צילומי בוק בת מצווה

יום הולדת 12 לנערות הוא לא עוד יום הולדת אלא אירוע מרגש ובעל פוטנציאל של ממש להעצים את מי שעד לפני רגע עוד הייתה ילדה ובהדרגה הופכת לבוגרת. בהתאם הפכו החגיגות סביב יום הולדת זה למושקעות, ולא רק בהיבט הכספי אלא בעיקר מוקדשים להן זמן, אנרגיות ומחשבה – ואחד הנדבכים המרכזיים באירועי בת המצווה הוא צילום בוק.

יש הטוענים כי צילום בוק בת מצווה הוא תוצר של תרבות שסוגדת לדוגמניות ולפרסומות, אבל המציאות שונה לחלוטין: צילומים אלה מתעדים מציאות שאו-טו-טו תשתנה לחלוטין, שהרי יש הבדל בלתי מבוטל בין מי שאנחנו בגיל 12 לבין מי שאנחנו הופכות להיות כעבור מספר שנים, וכדי שנוכל תמיד לשוב ולהתרפק על תקופת הילדות והתום, כדאי שיהיה בוק בת מצווה.

בנוסף צילומי בוק בת מצווה מציבים במרכז את בת ה-12 ומציגים אותה באופן מחמיא במיוחד. הן העמידה במרכז תשומת הלב והן התוצאות המחמיאות של הצילומים מחזקות מאוד את הדימוי העצמי של נערת בת המצווה, וכידוע לדימוי עצמי יציב וחיובי מאוד ישנה חשיבות דרמטית מבחינת איכות החיים בגיל זה ובגיל ההתבגרות שמגיע מיד אחריו.

איפה כדאי לבצע צילומי בוק בת מצווה?

צילומי בוק בת מצווה ניתן לבצע בשלל לוקיישנים: החדר של בת ה-12, חללים אחרים שאהובים עליה בבית שבו היא חיה, הסביבה שבה היא מבלה (גינה מלבבת שם היא נפגשת עם חברות וחברים, למשל, קניון אהוב וכו') וגם בחיק הטבע, בלוקיישנים ייחודיים שמדגישים את מי שהיא. בחירת המקומות שבהם יתבצעו הצילומים נעשית תוך שיתוף פעולה בין הנערה לבין הצלמת, כך שיבואו לידי ביטוי גם הרצונות של המצטלמת וגם הניסיון המשמעותי של אשת המקצוע.

מה הכי חשוב לבחון כדי לבחור נכון צלמת?

ניסיון רחב היקף וציוד מקצועי הם כמובן חובה לצורך צילום בוק בת מצווה, אבל ישנו מרכיב חשוב אפילו יותר: חיבור מוצלח בין בת ה-12 לבין אשת המקצוע שתתעד אותה רגע לפני הבת מצווה.

כשהחיבור אמיתי, מצד אחד הנערה תרגיש נינוחה באמת ומשוחררת ומצד שני הצלמת תהיה קשובה אליה לחלוטין בכל רגע ורגע, ורק צילומי בוק בת מצווה שכאלה יביאו לידי ביטוי את מלוא הקסם של בת ה-12.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן