דצמ 25, 2016 - כללי    אין תגובות

פוליאוריטן הבידוד המושלם לבתים פרטיים ולאיכות חיים

ראשית, נבין מהו בדיוק החומר המדובר ומהם היתרונות שלו בבידוד תרמי

לפני שנתחיל לדבר על היתרונות השונים של החומר הזה ועל היישום האיכותי שלו במרחבים של בתים פרטיים כיום, אנחנו צריכים להבין מהו בכלל פוליאוריטן ומהן התכונות שלו שמקנות לו את הבידוד התרמי המדובר. ובכן, פוליאוריטן הוא חומר פולימרי – חומר שמורכב משרשראות של יחידות כימיות אורגניות – עם קבוצות של הידרוכסיל (כוהל) ועם זרז כימי שמעודד את ההתקשות המהירה שלו. חומר זה, מבין כל החומרים הזמינים בעולמנו כיום, הוא החומר הכי פחות מוליך חום – והדבר היחיד שמוליך חום פחות ממנו הוא ואקום מוחלט. אם כן, ניתן להבין כיצד הוא מבודד תרמית בצורה איכותית כל כך.

פוליאוריטן

היכן נחוץ עבורכם בידוד תרמי, וכיצד פוליאוריטן מיושם במרחבים שונים אלה?

  • היכן נחוץ בידוד תרמי? בידוד תרמי הוא צורך בסיסי ביותר במרחבים פרטיים, ובעיקר בבתים פרטיים שנבנים במטרה לאפשר איכות חיים גבוהה במרחב פרטי. במרחבים כאלה לעתים מתפתחת, עם השנים, בעיית בידוד תרמית, או שכבר לאחר הבנייה מזהים שישנה בעיה במרחבים כמו קירות חיצוניים, דקים ומרפסות – בכל מה שנוגע לבידוד תרמי. במצבים שכאלה, פוליאוריטן הוא פתרון איכותי ביותר שמאפשר איכות חיים גבוהה בסביבה מבודדת תרמית.
  • איך זה מיושם? בכדי ליישם פוליאוריטן בסביבת מחייה מודרנית של בית פרטי, נדרש שירות שיודע להתאים אותו גם לחללים המוגבלים והצרים ביותר. כיום, ישנם שירותים שמבצעים יישום של חומר זה בהתזה – וזהו פתרון נוח במיוחד עבור יצירת בידוד תרמי גם בחללים קטנים וצרים, וכדאי להכיר את האפשרות הזאת עבור הבית הפרטי שלכם במידה וישנה בעיית בידוד תרמי או שיש צורך לחדש אותו.

הפתרון האיכותי ביותר לבידוד תרמי איכותי ולהבטחת איכות חיים נעימה בבית הפרטי

שירותי התזת פוליאוריטן הם שירותים מקצועיים שניתנים על ידי חברות שמתמחות בתחום – ויש לכך חשיבות הן ברמה המקצועית של ביצוע ההתזה והן ברמת הבטיחותית בה הדבר מתבצע עבור הבריאות והבטיחות של כל בני הבית. כשזה נגוע לשירותי התזת פוליאוריטן אלעד לוי היא דוגמה לחברה ברמה הגבוהה ביותר בתחום – ואתם צריכים תמיד את הטוב ביותר עבור הבית הפרטי שלכם.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן