פבר 5, 2019 - כללי    אין תגובות

עורך דין משפחה לאישה

מתי האישה תצטרך עו"ד משפחה?

אישה צריכה עו"ד משפחה במגוון רחב של מקרים, אך כמובן שהנפוץ ביותר הוא גירושין. אישה יכולה להיעזר בעורך דין משפחה גם כדי לכתוב צוואה לאבא שלה או כדי להסדיר סכסוך משפחתי, אך בסופו של דבר אם יש משהו אחד שבו האישה צריכה לקבל ייצוג הולם הוא תהליך הגירושין. תהליך הגירושין אינו פשוט כלל והוא יכול להגיע למקומות מסובכים מאוד בהם כל צד מציג טיעונים שונים שישנו את דעתו של השופט. אמנם יש משמורת אוטומטית לאם עד גיל שנתיים, דבר שהשתנה בשנים האחרונות, אך בסופו של דבר כל אישה צריכה להילחם על זכותה לקבל את מה שמגיע לה.

מדוע עו"ד משפחה כל כך חשוב?

עו"ד משפחה לאישה יכול לעזור לה לשמור על הילדים שלה קרוב אליה. אמנם אי אפשר להשוות בין האהבה של האם ושל האב לילדים כי היא כנראה לא דבר שניתן לקבוע ובטח לא לכמת, וגם לא על ידי שופט. עם זאת, האישה רוצה להמשיך לגדל את הילדים שלה כמו שהיא עשתה ברוב המצבים עד לגירושין, כיוון שהסדר המשפחתי הוא עדיין כזה שהגבר ברוב המקרים עובד ורק לעתים האישה עובדת גם במשרה מלאה ודואגת לקריירה שלה. בעת הגירושין המצב הכלכלי שלה יכול להיות רע מאוד ולכן יש צורך לקבל דמי מזונות מהגבר, בנוסף לדמי המזונות שניתנים לטובת הילדים.

עו"ד משפחה

האם המחיר הגבוה מראה על איכות?

עורך דין משפחה לאישה יכול לעזור לה לקבל סכום כסף מכובד בכל חודש וכמובן לשמור על האינטרסים ארוכי הטווח שלה, זאת כמובן בהתאם להסכם הגירושין שבכל זאת תהיה בו פשרה מסוימת לפחות בכמה סעיפים. עם זאת נשאלת השאלה האם כדאי להשקיע בעורך דין מנוסה עשרות אלפי שקלים כדי לקבל את מה שמגיע לה או שהיא תבחר בעורך דין זול שיהיה פחות מנוסה. על השאלה הזו אי אפשר לענות כיוון שבסופו של דבר כל אחד יכול להיות בעל תקציב שונה והמצב המשפחתי יכול להיות שונה גם הוא. למשל, אם מדובר על זוג ללא ילדים, המצב הרבה פחות סוער.

כיצד מוצאים עורך דין משפחה לאישה?

כדי למצוא עורך דין משפחה מוצלח יש צורך לחפש היטב באינטרנט. אפשר להיעזר בהמלצות ממכרים ובני משפחה אך באינטרנט תוכלו למצוא לא מעט המלצות של לקוחות קודמים. כמובן שיש צורך להגיע גם שיחת ייעוץ גדי להבין האם הוא מתאים לכם, גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. חשוב לזכור ששיחות ייעוץ לרוב יעלו כסף אך יש עורכי דין כיום שמציעים שיחות ייעוץ חינם. תחום הגירושין הוא תחום רווחי מאוד עבור עורכי הדין ולכן הם לעתים מעניקים את השיחה הראשונה בחינם כדי למשוך אליהם לקוחות, שככל הנראה לא ירצו לשלם על שיחת ייעוץ כדי שיוכלו רק להתרשם ממנו.

כיצד כדאי לבחור את עורך הדין הנכון?

עורך דין משפחה לאישה יכול לשנות את עולמה. ממצב בו היא מרגישה שהיא מאבדת את הילדים שלה והיא לא יכולה לגדל אותם היא יכולה להגיע למצב של משמורת מלאה ודמי מזונות שיסדרו לה חיים איכותיים כמו שהיו לה. כדי שעורך הדין יוכל לעמוד במטרות הללו הוא חייב להכיר את החוק על בוריו והוא חייב להבין את הלקוח ואת העובדות הקיימות. יש צורך לקבוע אסטרטגיה מול השופט, הרי לצד השני גם יש עורך דין שיהיה חדור מטרה לא פחות ממנו. בסופו של דבר בחירת עורך הדין היא שאלה של תקציב אך גם רמת העומק שתרדו אליה במהלך סקר השוק.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן