אפר 19, 2017 - כללי    אין תגובות

שירותים מקצועיים: עו"ד גירושין

גירושין עם עו"ד תמיד יהיו מהירים, חלקים, נבונים ובעלי תוצאה טובה יותר מאשר גירושין סוערים ללא ייצוג. כיום נהוג לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין המתמחה בגירושין, אך מעבר לסיום היחסים הרשמיים ישנה רשימה ארוכה של שירותים שתוכלו לקבל מעו"ד המתמחה בגירושין.

בעבר הלא רחוק, גירושין היו דבר שאינו התקבל על הדעת בתרבות היהודית, ובמספר מגזרים בישראל של ימינו עדיין לא תמצאו זוגות מתגרשים. מגזרים אחרים מתחילים להראות סימנים של שינוי, ותוכלו למצוא מספר מצומצם של זוגות נשואים הבוחרים להתגרש.

ובכל זאת, גם בחברה הישראלית-יהודית, היחסית סגורה ודתית, כיום מקובל ונהוג להתגרש, לסיים את היחסים, ולהמשיך הלאה, להינשא בשנית (או בשלישית) ואף להקים משפחה חדשה.

מהם השירותים הזמינים אצל עו"ד גירושין?

הסכמי הורות משותפת – לא רק גירושין, החברה הישראלית התקדמה כיום לכדי הסכמים בין שני אנשים בוגרים (או יותר) הבוחרים להביא ביחד ילד לעולם, וזאת מחוץ למסגרת הנישואין. הסכם הורות משותפת נוסח בדיוק בכדי לספק מענה לאנשים אלו, שאינם זוגות רשמיים, אך כן מעוניינים בדרך מסוימת להסדיר את העניינים ביניהם, ולוודא היכן הם נמצאים מול החוק, אחד מול השני, ועם העובדה כי הם הולכים לעבר חיי הורות משותפת.

צוואות – עו"ד גירושין מתעסקים, לעיתים, גם עם כל נושא הצוואות, ויכולים לעזור לנסח את הצוואה שלכם, ורצוי בעודכם בחיים וזאת עם או בלי קיומו של הסכם ממון.

הסכם ממון

אחד המהלכים החיוניים, החשובים והמרגיעים ביותר, חתימה משותפת וכנה על הסכם ממון בהיר ומנוסח היטב יכולה להיות החתימה שתציל אתכם ממסע ייסורים של גירושין כואבים. בעת הגירושין לא רק המשפחה מתפרקת, אלא לעיתים, ויש לומר קרובות מדי, העניין הופך מאתגר במיוחד עבור צד אחד או שני הצדדים גם יחד, כאשר עולות דרישות ותביעות על רכוש והון.

הסכם ממון שנוסח, נחתם ואושר בטרם עת יהיה מסמך עליו תוכלו להישען במידה ותגיעו למפגש עם עו"ד גירושין לצורך פירוק הסכם הנישואין שלכם. אותו עורך דין יכול גם לנסח למענכם את המסמך ולוודא את חוקיותו.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן