דצמ 29, 2016 - כללי    אין תגובות

הנה כמה טיפים לבחירת חברת ניקוי משרדים בהרצליה

לא מרוצים מהניקיון במשרד? עברו לחברת ניקיון טובה יותר

לא פעם ולא פעמיים מצאו את עצמם בעלי משרדים שמים לב לכך שהמשרד שלהם לא מנוקה כראוי על ידי חברת הניקיון. למעשה מאוד פשוט לשים לב לכך שחברת הניקיון מחפפת – השירותים לא מריחים טוב, הרצפה בעלת כתמים ויש אבק באדני החלונות. במצב כזה, לרוב אין ממש טעם במאבקים מול חברת הניקיון הנוכחית, כיוון שהסיכוי שהיא תשתפר אינו גבוה. לכן, כאשר לא מרוצים מהחברה יש לחפש אחר חברת חדשה לניקוי משרדים בהרצליה, שתהיה איכותית ושתותיר את המשרד נקי ומצוחצח כפי שהוא אמור להיות.

 

מספר טיפים חשובים לבחירת חברת ניקיון למשרדים

יש מספר דברים שכדאי לעשות על מנת למצוא חברה טובה לניקוי משרדים בהרצליה:

  • קבלת המלצות – לא משנה מהו סוג בעל המקצוע שאתם מחפשים, המלצות תמיד יכולות לסייע במציאת בעל מקצוע איכותי. חשוב להבין שניקיון הוא מקצוע לכל דבר ולכן יש להקפיד במציאת האנשים המקצועיים ביותר שיבצעו את העבודה הזו עבור המשרד שלכם. את ההמלצות על חברת ניקיון אפשר להשיג ממכרים ומקולגניקיון משרדים בהרצליהות ממשרדים אחרים, אך קיימת גם האופציה לחיפוש אחר המלצות באתרי אינטרנט להשוואת בעלי מקצוע.
  • בחירת חברה עם מומחיות במשרדים – לחלק מחברות הניקיון יש נישה ספציפית בה הן מומחיות למשל יש חברות שמתעסקות בעיקר בניקוי מוסדות חינוך וציבור, או חברות שמומחיות דווקא בניקוי בתים. קל להבין שניקוי של בית שונה בתכלית מניקוי של משרד. במשרד הניקוי צריך לתת דגש על מרחבים ציבוריים שנותנים רושם, כמו אזורי הכניסה, השירותים  וחלונות המשרדים, לעומת בית בו הניקוי מתרכז בעיקר ברצפה ובארונות. חשוב לברר עם חברת הניקיון שהיא בעלת מומחיות וניסיון מספק בניקוי משרדים.
  • שימוש בחומרי ניקיון איכותיים – מלבד עבודת הניקיון עצמה, הדבר הקריטי ביותר לניקוי טוב הוא שימוש בחומרי ניקוי איכותיים. כאשר אתם מחפשים אחר חברה לניקוי משרדים בהרצליה, חשוב שתבררו כבר בטלפון באילו חומרים הם משתמשים לניקוי האזורים השונים במשרד. החומרים צריכים להיות בעלי מאפיינים אנטיבקטריאליים למיגור חיידקים וגם בעלי ניחוח נעים.
  • העסקת מנקים מקצועיים – כאשר אתם מדברים לראשונה בטלפון לצורך בירור טיבה של חברת הניקיון הפוטנציאלית, חשוב שתבררו מהו טיב המנקים שלה. אחד מהדברים המרכזיים שיש לבדוק הוא מהו הניסיון שיש לאותם מנקים. כמובן שככל שיש להם ניסיון רב יותר בתחום, כך הניקיון שיתבצע יהיה איכותי יותר.

חשוב להגדיר את הדברים החשובים בחוזה מול חברת הניקיון

העסקת חברת ניקיון דורשת חתימה על חוזה לכל דבר מולה. חשוב לכלול בחוזה את כל הפרטים החשובים, כמו מועדי ביצוע הניקיון, החומרים בהם יהיה שימוש, כמות העובדים המוקצית לניקיון וכדומה. כאשר פרטים אלו יהיו כלולים בחוזה, תוכלו להימנע מאי נעימויות ולזכות לניקיון טוב שכולל את כל הדרוש.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן