יול 25, 2016 - כללי    אין תגובות

מתי מתקנים מעלית בבניין משרדים

אחזקות מעליות היא רבת חשיבות, בין היתר בשל התפקיד שלהן בכל מבנה משרדים מודרני

ההתפתחויות הכלכליות בעולם מאז המהפכה התעשייתית ועד המהפכה הטכנולוגית הובילו אותנו לריכוז של אמצעי הייצור והתעשייה במוסדות מועטים במספר ועצומים בגודלם. כך, כמות הולכת וגדלה של העסקים בארץ מתרכזים באזור קטן להפליא בגוש דן. ריכוז העסקים העצום וכמות העובדים הנכבדה הובילו לעלייה מתמדת במחירי הדיור באזור, אשר משפיעים גם על משפחות צעירות וגם על עסקים הנדרשים לשטח תפעול. היוקר של הקרקע עודד משקיעים לבנות מגדלי ענק אשר יוכלו להכיל את כלל העסקים והתושבים. כדי שמגדלי ענק אלו יהיו אפקטיביים, נדרשת דרך מהירה ונוחה להגיע אל כל קומה, ודרך זו היא כמובן המעלית. המעלית היא למעשה המנוע של הבניין כולו, והיא מה שמאפשר את פיזור העובדים. אחזקת מעליות אם כן, היא שירות הנדרש בצורה קריטית לכל מבנה מגורים או משרדים רב קומות ברחבי הארץ והעולם.

שיפוץ מעליות - נעמן מעליות

מהם האירועים אשר צריכים להוביל אותנו להזמין תיקון מעלית בבניין משרדים

תיקון מעלית בבניין משרדים הינו עניין יקר, אשר רוב בעלי העסקים מעדיפים לדחות עד כמה שאפשר. רצון זה מובן, אך חשוב שנדע לדחות את הנושא בצורה מושכלת, ונדע מתי יש להזמין תיקון מעליות. האירועים אשר צריכים להוביל אותנו להזמין אחזקת מעליות או שיפוץ מעליות הם מגוונים. למרות זאת, ניתן להצביע על כמה סימנים מעידים שחשוב לשים אליהם לב:

  • רעש בזמן הפעולה: המנגנון של המעליות המודרניות אמור להיות שקט באופן יחסי, ולבצע את עבודתו כך שכמעט לא תשימו לב למהירות הגדולה בה אתם עולים או יורדים. רעש בזמן הפעולה של המנגנון הוא באופן כללי סימן מבשר רעות, המחייב תשומת לב מידית של כלל הנוגעים בדבר. בכל מקרה בו אתם שומעים רעש בזמן הפעולה אשר איננו במקום, החליפו מעלית ודרשו הזמנה של מומחה לתחזוקת מעליות.
  • תאריכי תיקון קבועים: כדי להימנע מהקושי הגדול בהחלטה האם יש להזמין אחזקת מעליות, נקבעים בתקן זמנים בהם אין לנו ברירה חוקית אלא להזמין נותן שירות. חשוב מאוד להקפיד על זמנים אלו, על מנת למנוע סכנת נפשות בשל תקלה במנגנון אשר לא טופלה בצורה ראויה.

הקפידו להזמין תחזוקת מעליות ברמה גבוהה

חשוב לזכור כי אחזקת מעליות איננה מותרות, אלא בנפשנו הדבר. הזנחה של הנושא משולה באופן ישיר להזנחה של חיי אדם, ולזלזול מוחלט בהם. לכן, בכל מקרה של ספק חשוב מאוד להזמין מומחה לתיקון ולאחזקת מעליות אשר ידע לתת שירות אמין ואיכותי. מומלץ שנותן השירות יהיה גורם מקצועי מוכר ובר סמכא, אשר יוכל להתמודד עם כל תקלה ובעיה בצורה ראויה ועניינית. בחירה בגורם מפוקפק עשויה לגרום לנזק גדול יותר למנגנון הפעולה של המעלית, ובכך להוסיף לבעיה במקום לתקן אותה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן