אוג 4, 2016 - כללי    אין תגובות

משאבת מים לבריכה ציבורית

הפעלה של בריכה ציבורית היא עבודה שיש בה לא מעט אחריות, וחשוב להקים את הבריכה בצורה נכונה

הבריכה הציבורית היא חלק גדול ומשמעותי מהילדות של כולנו, ובמידה רבה אפילו של החיים שלנו כיום. מי מאתנו לא אהב ללכת בימי החופש הגדול עם החברים לבריכה השכונתית וליהנות מיום של הנאה במים? גם כיום – הבריכה מהווה אפשרות עבור רבים מאתנו לשמור על אורח חיים בריא, ספורטיבי ומהנה עם שחיית בוקר בריאה. הכל, כמובן, בתנאי שהבריכה עצמה מתאימה בסטנדרטים שלה ובתכנון שלה לסביבה הבריאה, המהנה והבטיחותית שאנחנו רוצים שתהיה בכל בריכה באשר היא. משום כך, הקמה והפעלה של בריכה ציבורית היא לא עניין של מה בכך – חשוב מאוד לתכנן כל פרט ופרט בבריכה בצורה נכונה ולוודא שהבריכה מתאימה בכל אחד ממרכיביה לסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות ושל שימוש בריא. אחד המרכיבים החשובים ביותר, בהקשר זה, הוא משאבת מים לבריכה – וכעת נבין בדיוק מהי חשיבות המשאבות וכיצד תבחרו בצורה נכונה משאבה לבריכה שלכם.משאבות

על חשיבות משאבת המים עבור הבריכה הציבורית, והבחירה הנכונה במשאבה לבריכה

  • חשיבות המשאבה – משאבת מים לבריכה היא מרכיב בעל חשיבות גדולה מאוד לכל בריכה באשר היא, ולבריכה ציבורית על אחת כמה וכמה. הסיבה העיקרית לכך היא פשוטה למדי – המשאבה למעשה יוצרת סירקולציה של מים בבריכה, כשהיא מעבירה את המים העומדים והקיימים בבריכה דרך המנגנון הסיבובי שלה, שבסופו בדרך כלל גם ישנם מסננים. כך, למעשה, במקום מים עומדים שצוברים לכלוך וחול, נוצרת תנועה של המים שמונעת לכלוך, וסינון של המים שפותר לכלוך קיים. משום כך, כל בריכה באשר היא זקוקה לפתרון איכותי של סינון מים – וחשוב לבחור בצורה נכונה את המשאבה עבור הבריכה הציבורית שאתם מקימים או מפעילים.
  • כיצד תבחרו נכון? בחירה נכונה של משאבת מים לבריכה מתבצעת דרך שירות מקצועי בתחום, עם ניסיון שיודע להתאים את המוצר המתאים לכל בריכה. חשוב להבין שבריכה ציבורית היא בריכה גדולה למדי, והמשאבה הנחוצה לבריכה שכזו צריכה להיות בריכה גדולה בעלת הספק שאיבה גדול של ליטרים לדקה – כך שסירקולציית המים שתיווצר תתאים לשימוש נרחב ויום יומי של אנשים רבים. משאבות צנטריפוגליות גדולות שכאלה הן השקעה של כמה אלפי שקלים בממוצע, אך אי אפשר לוותר עליהן וחשוב לבחור במשאבה איכותית עם מסננים חזקים ומתאימים.

כשזה נוגע למשאבות מים לבריכה, אל תתפשרו ותפנו רק לשירות מקצועי המתמחה במיוחד בתחום

משאבת מים לבריכה היא מרכיב בלתי נפרד מכל בריכה ציבורית, ואתם רוצים להבטיח כי הבריכה תהיה המרחב הנקי והבריא ביותר שהיא יכולה להיות. פנו לשירות מקצועי בתחום משאבות המים, שמכיר היטב ומציע מוצרים רבים בתחום, כך שתבטיחו לעצמכם מציאה והתאמה של משאבה לצרכי ולגודל הבריכה שלכם ברמה אידאלית.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן