אוק 23, 2018 - כללי    אין תגובות

מעלית לבית פרטי

לא רק בתים משותפים יכולים ליהנות ממעליות

אנו רגילים לראות את המעליות בבתים משותפים שמכילים לא מעט דירות, בנייני משרדים ומבני ציבור אך גם בתים פרטיים יכולים ליהנות מהן. מעליות לבתים פרטיים משפרות משמעותית את הנוחות בתוך הבית ולחלק מהאנשים בעלי המוגבלויות זו אחת הבחירות החשובות ביותר שהופכות את הבית שלהם בעצמם להרבה יותר נגיש. במקום להתקין מעלונים למיניהם שיסבכו את העניינים, לתוך המעלית אפשר להיכנס בקלות עם כיסא גלגלים או קביים ולהגיע לקומות הגבוהות של הבית. אמנם מעלית לבית פרטי נשמע עסק יקר אך המחירים אטרקטיביים וגם מעלים את ערך הבית.

מעליות

מעלית לבית פרטי: במה זה כרוך?

  • מעלית לבית פרטי נשמע כמו רעיון יקר מאוד שרק אנשים מבוססים יכולים להרשות לעצמם אך היא תעלה לכם לא יותר מארבעים אלף שקלים, את כאמור בהתאם לסוג המעלית שתבחרו, העיצוב שלה, היוקרתיות שלה, החומרים ממנה היא תורכב וכמובן הקומות שאליה היא אמורה לטפס.
  • המעלית מצריכה מכם עבודות תשתית ועבודות התקנה שיכולים להימשך תקופה של כמה חודשים. אמנם בחודשים האלו יש רעשים ולכלוך שאך תוכלו למזער אותם תוך הקמה של פיר מעלית חיצוני בלי צורך בהרס של תקרת הבית באזורים בהם היא אמורה לעבור.
  • מעליות בימינו שקטות מאוד ומי שמודאג שהמעלית שלו תעשה רעש חזק בזמן שבן משפחה אחר יעלה בה בזמן שהוא ישן שיסיר דאגה מלבו. כיום אין צורך בחדר מכונות למעליות ובוודאי לא קטנות ולא תרגישו שהיא פועלת.

הכסף שהוצא על המעלית נשאר אצלכם

גם אם תחליטו להקים מעלית שתעלה לכם לא מעט כסף תוכלו להיות רגועים בכל מה שקשור לערך שלו. בסופו של דבר כשתרצו למכור את הבית המעלית תהפוך את הבית שלכם להרבה יותר אטרקטיבי מאשר היה בלי המעלית וכל אחד היה שמח שתהיה לו מעלית, בוודאי אם היא כבר מותקנת וכל הבלגן מאחור. המעלית מעלה את ערך הבית לעתים אף יותר מאשר שהיא עלתה לכם מה שהופך את הנכס לא רק לאטרקטיבי אלא ליקר יותר. אחזקת מעלית פרטית לא יקרה כמו אחזקת מעליות בבניני מגורים גדולים וגם מהבחינה הזו משתלמת מאוד עבור התמורה שלה לבית.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן