אוג 31, 2017 - כללי    אין תגובות

מנדפים ביתיים

מנדפים איכותיים גם בבית

אנחנו מכירים את המנדפים בעיקר ממבטחים תעשייתיים וממסעדות רבות אך פעולת המנדפים חשובה מאוד ויעילה ביותר ויכולה לשמש אתכם גם בבית. בין אם אתם בשלנים גדולים ובין אם לא, מנדפים ביתיים יכולים להיות בחירה שתדשנה את חייכם. אם אתם סובלים מריח טיגון של בצל בשעות לילה מאוחרות וכל פעם מתווכחים על כך מחדש, עם מנדפים איכותיים אין סיבה שתריחו שום דבר. המנדפים נועדו לבצע בדיוק את אותה פעולה כמו במטבח תעשייתי, לסלק את העשן ואת הריחות מחוץ לבניין דרך ארובה או צינור מיועד. כך תוכל ולשמור על המטבח שלכם מאוורר  ובטוח עם מנדף איכותי.

מנדפים

כיצד בוחרים מנדפים ביתיים?

  • כשבוחרים מנדפים ביתיים חשוב לבחור אותם במידות הנכונות. אמנם אנחנו מעוניינים במנדף גדול שיסלק את העשן בצורה יעילה אך יש מנדפים גדולים מאוד שלא יתאימו לגודל הכיריים וגם לא יהיו הולמים במטבח. באופן כללי בנוסף ללקיחת מידות מתאימות חשוב מאוד לבדוק את כל העיצובים ולחפש מנדפים שמתאימים למטבח. יש מטבחים שמתאים להם גוון יותר כהה לצד מטבחים שדווקא מנדפים מכסף יתאימו להם. בחירה זו משמעותית ביותר כיוון שהמנדפים אינם פריט קטן, למעשה הם מאוד בולטים בעין.
  • אחד הדברים החשובים ביותר במנדפים זה רמת הרעש שלהם. ברגע שמנדף יהיה רועש מאוד זה יכול להעיק לכם על הנשמה. אמנם מנדף מבצע עבודה איכותית מאוד אך בבית אנחנו גם נשמח לקבל אותה בשקט. אמנם במטבח תעשייתי אין את נושא הרעש אך בבית אתם רוצים לישון בראש שקט ולכן מנדף איכותי ושקט יהיה הפתרון בשבילכם.

מנדף ביתי- תמיד מנירוסטה

כשבוחרים מנדף איכותי יש צורך לבחור מנדף מנירוסטה. הנירוסטה היא פלדת אל חלד, היא אינה מחלידה ובסביבה כמו המטבח שלכם היא תהיה הפתרון הטוב ביותר. אף אחד לא רוצה להחליף מנדפים ביתיים אחרי כמה שנים והמנדפים אמורים להיות שם למשך זמן רב בעמידות גבוהה מאוד. אזור כמו המטבח שלכם שיכו להיות לח מאוד מכל הבישולים ולהירטב פעמים רבות, כולל בניקוי שלכם אחת לכמה שבועות, ולכן הנירוסטה היא החומר ששולט בתעשיית המנדפים.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן