נוב 9, 2016 - כללי    אין תגובות

מי מנפיק אזרחות פולנית?

האזרחות הפולנית שרבים מאתנו יכולים להוציא הפכה לנחשקת במיוחד משנת 2004 ואילך

בחודש מאי של שנת 2004 הצטרפה פולין באופן רשמי לאיחוד האירופי. ההצטרפות הזו הפכה את הדרכון הפולני – שעד אותה עת היה אפשרות פשוטה לישראלים אך לא נחשקת במיוחד – לסחורה לוהטת. רבים מאתנו רוצים להוציא אזרחות פולנית בכדי להפוך לאזרחים רשמיים של האיחוד האירופי, מה שמקנה לנו חופש תנועה מלא בין מדינות אירופה, לימודים ממומנים או מסובסדים במדינות האיחוד, ויזה אוטומטית לארצות הברית ואפשרות לקניין ונדל"ן במדינות אירופה. עם זאת, חשוב להבין בדיוק כיצד ובעיקר היכן מוציאים את האזרחות המבוקשת.

אזרחות פולנית

אזרחות פולנית

מי בדיוק מנפיק את האזרחות הפולנית, וכיצד ניתן לתאם הוצאת אזרחות בישראל?

  • מי מנפיק את האזרחות? בישראל, אזרחות פולנית מונפקת על ידי השגרירות הפולנית, הממוקמת בעיר תל אביב. שגרירות פולין בישראל היא מוסד יחסית נגיש, ולא מאוד קשה לעבוד מולם – אך יש לוודא שעומדים בכל תנאי הבסיס לקבלת אזרחות, מגיעים עם כל המסמכים הרלוונטיים, ההוכחות המתאימות והאישורים החתומים, בכדי להוציא את האזרחות בפועל בתהליך יחסית מהיר. בסופו של דבר, למרות שלא מדובר באזרחות שמאוד קשה להוציא ביחס לאזרחויות אחרות – בהחלט כדאי להיעזר במי שמתמחה בתחום.
  • איך מתאמים הוצאת אזרחות? שגרירות פולין עובדת דרך מערכת מקוונת של קביעת תורים עבור הוצאת אזרחות פולנית, וכאמור במעמד הפגישה בשגרירות כדאי להגיע עם כל מה שנחוץ בכדי להוכיח את רלוונטיות דרישת האזרחות ולקבל את מה שמגיע לכם. בהקשר זה, כדאי מאוד לבצע את התהליך כולו, ואת תיאום הפגישה כחלק ממנו, באמצעות שירות המתמחה בתחום – וכיום ישנם משרדי עו"ד המתמחים בדיוק בהוצאה של דרכון פולני ובכל המשתמע מכך.

מול השגרירות הפולנית, הדבר החכם ביותר שניתן לעשות הוא לפנות למומחים בתחום

עם שירות משפטי מקצועי המתמחה בהוצאת אזרחות פולנית ובעבודה מול השלטונות הפולניים ומול שגרירות פולין בהקשר זה, אתם יכולים לנשום לרווחה ולדעת שהאינטרסים שלכם מטופלים במלואם. כך, בתהליך מהיר ופשוט יחסית, תוכלו להבטיח לעצמכם את אזרחות האיחוד הנחשקת, עם כל היתרונות המשתמעים ממנה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן