יול 20, 2021 - כללי    אין תגובות

מומחה לעקירת שן בינה קרוב לעצב

עקירת שן בינה היא תמיד תהליך מורכב כי מדובר על ניתוח כירורגי לכל דבר ועניין. בנוסף, המצב הופך להיות עוד יותר רגיש כאשר מדובר על עקירת שן בינה שנמצאת קרוב לעצב. אז מה עושים במקרים כאלה? הנה כמה המלצות

עקירת שן בינה קרובה לעצב היא תחת תחום האחריות של מומחים לתחום של כירורגיית פה, פנים ולסת. הסיבה לכך שיש צורך במומחה על מנת לבצע עקירה מן הסוג הזה קשורה גם למורכבות של הניתוח באופן כללי, אך בעיקר לנסיבות המקרה הספציפיות. יתרה על כך, המעורבות של מומחה חיונית אם רוצים לבצע את העקירה באופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל היעד ושל המטופלים.

מומחה לעקירת שן בינה קרוב לעצב אחראי על מספר תהליכים במקביל. קודם כל, מפגש עם מומחה כזו יכול לעזור לבצע הדמיה וצילום של חלל הפה והחניכיים. באמצעות ההדמיה, ניתן לראות האם אכן יש צורך בעקירת שן בינה קרוב לעצב או שניתן להסתפק בתהליך סטנדרטי ופחות מסובך. לאחר מכן, מנצלים את המפגש עם מומחה של עקירת שן בינה קרובה לעצב כדי להתייעץ איתו לגבי אפשרויות ההרדמה.

למה צריך לפנות אל מומחה?

השאלה המתבקשת היא האם כל רופא שיניים יכול לקחת על עצמו את התהליך של עקירת שן בינה קרוב לעצב. התשובה לכך היא חד משמעית לא, כי המעורבות של מומחה היא לא פריבילגיה אלא חלק בלתי נפרד מהטיפול. רק אם פונים אל מומחה ועושים את זה בצורה מסודרת כמה שיותר מוקדם, ניתן יהיה להבטיח את היתרונות הבאים:

א. ניתוח כירורגי מלא סביב רקמות החניכיים – המטרה של התייעצות עם מומחה לעקירת שן בינה קרוב לעצב היא בין היתר לתאם את הניתוח הכירורגי בהתחשב בכך שמדובר על אזור מאוד רגיש. היות ויש צורך בניתוח כירורגי מלא סביב רקמות החניכיים, על המומחה למעשה לבצע חתך ברקמות ולאחר העקירה גם לתפור אותן מחדש.

ב. קיצור תהליך ההחלמה בזכות מעורבות של מומחה – צריך לפנות אל מומחה בתחום של עקירת שן בינה קרובה לעצב על מנת לקצר ככל האפשר את תהליך ההחלמה. כמובן שההנחיות של הרופא המטפל חשובות יותר מכל דבר אחר ושבכל מקרה יש להיערך לתהליך החלמה יחסית ארוך, אבל עצם המעורבות של מומחה ולא של רופא רגיל כבר מרגיעה את המטופלים.

ג. מעטפת תומכת במרפאה – מומחה של עקירת שן בינה קרובה לעצב מבצע את הטיפול במרפאה שמתאימה לו. בשביל לבחור את המרפאה המתאימה, המומחה עצמו בודק האם למשל יש מעטפת תומכת והאם ניתן להעניק למטופלים גם את השירות הרפואי הרלוונטי עבור הרדמה חלקית מלאה. לשם השוואה, בפנייה אל רופא שיניים רגיל זה לא תמיד המצב ולכן לעיתים הוא בכלל לא רלוונטי עם עקירת שן בינה קרובה לעצב.

עקירת שן בינה קרוב לעצב – ד"ר רוזן וד"ר סלע

למה צריך לבצע עקירת שן בינה קרובה לעצב?

הטעות הנפוצה גורסת שצריך להימנע עד כמה שאפשר ממפגש עם עקירת שן בינה קרובה לעצב, בגלל הכאב המלווה בתהליך ועל רקע תהליך ההחלמה הארוך. בפועל, כל יום שבו ממתינים עם עקירת שן בינה קרובה לעצב עלול לגרום נזק בלתי הפיך.

החדשות הטובות הן שהתייעצות עם מומחה משפרת בעשרות אחוזים את אחוזי ההצלחה של עקירת שן בינה קרובה לעצב. אם רוצים ליהנות מטיפול מקיף, מקצועי ואמין, אפשר לעשות את זה כיום מול מומחה שלוקח אחריות על התהליך ומלווה את המטופל עד להחלמה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן