מרץ 19, 2014 - כללי    אין תגובות

מהי קונסולידציה?

קונסולידציה הוא מונח בלועזית אשר מציין איחוד או מיזוג, ונעשה בו שימוש כיום בתחום התקשורת והמחשבים, וזאת על מנת לבטא צורך בהאחדת מערכות לכדי תפקוד יעיל יותר של רשת התקשורת בעסקים שונים, ולחסכון כספי ניכר בהוצאות השוטפות על תחזוק ומערכות תקשורת נפרדות במקומות שונים.

למי זה יכול לעזור?

חברות בעלות סניפים רבים מוצאות עצמן במצב תקשורת לא נוח כאשר לכל סניף יש את השרתים שלו ומחשוב מקומי. האתגר הוא גם תקשורתי אבל גם תחזוקתי. ניהול ותחזוקה של מערכות רבות בעסק עולים כסף רב והן מצריכות החזקת אנשי מקצוע בכל מקום ואמצעי אחסון נפרדים לכל סניף וסניף. מעט עסקים יכולים להרשות לעצמם להחזיק צוות IT מקומי בסניפים רבים של החברה, ועל כן הם מחפשים פתרון מערכתי לסניפי החברה אשר מאפשר גישה במהירות LAN למרכז נתונים אחד כדי לחסוך בעלויות הרבות ולייעל את המערכת.

היתרונות של קונסולידציה

קונסולידציה של מערכות מחשוב מפשטת ביותר את זמן ההטמעה של מערכות מחשוב לכלל המשתמשים ועוזרות במימוש מדיניות אחידה לייעול המערכת בעסק. בעידן הוירטואליזציה נהיה הקונסולידציה פשוט ליישום על ידי איחוד שרתים של מספר סניפים לשרת אחד פשוט, לחסכון במשאבי מחשוב, רישיונות וכדומה. על מנת להתגבר על מהירות הגלישה לקבצים ולנתונים ברשת ה WAN יש פתרונות הקיימים בשוק, אשר כוללים מגוון רחב של שיטות אופטמיזציה להעלמת השחיקה בביצועי האפליקציות כאשר אלה רצות מעל ה – WAN ומאפשרות רמת שירות הרבה יותר טובה למשתמשים.

אין כל צל של ספק כי קונסולידציה בתנאים אלה של עסק העובד עם סניפים רבים יכול להיות הפתרון הטוב ביותר לבעיות אלה ולחסכון משמעותי בהוצאות המחשוב של העסק. האחדת השרתים וחוסר הצורך בהעסקת טכנאים רבים מפשט את המערכת ומאפשר לעסק כולו להתנהל ביעילות גדולה יותר ובהוצאה כספית קטנה יותר.

צריכים הטמעת קונסולידציה בארגון? לחצו כאן

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן