ינו 29, 2017 - כללי    אין תגובות

מדוע צפיפות הסיבים משמעותית בבחירת משטחי דשא סינטטי?

צפיפות הסיבים משמעותית בבחירת דשא סינטטי כי היא משפיעה באופן ישיר על האיכות, העמידות והמגע. ככל שהדשא צפוף יותר, כך האיכות שלו עולה. סיבים צפופים מעידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים והם הופכים את הדשא למשטח ריצוף מומלץ עבור מקומות סגורים ופתוחים. באמצעות דשא איכותי ניתן לרצף את הגינה הפרטית, גינות שעשועים לילדים, מגרשי ספורט, מקומות ציבוריים, בתי ספר ועוד.

היתרונות של דשא סינטטי עם סיבים צפופים

צפיפות הסיבים משמעותית בבחירת משטחי דשא סינטטי גם כי היא משפיעה על המחיר. דשא סינטטי עם סיבים צפופים יעלה יותר מאשר דגמים פשוטים יותר, אך הוא נחשב להשקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. הנה למשל כמה יתרונות של הדשא הזה:

א. חיסכון במים – דשא סינטטי לא דורש השקיה. הוא מאפשר חיסכון של מים בשווי אלפי שקלים בשנה עבור משק הבית הפרטי, או עשרות אלפי שקלים למקום ציבורי.

ב. תחזוקה ללא שימוש בחומרים כימיקליים – אין צורך בשימוש בחומרים כימיקליים כדי להרחיק מזיקים וחרקים ממשטחי דשא סינטטי. התחזוקה מתבצעת גם ללא ריסוס, דישון, כיסוח והדברה. דשא סינטטי מיוצר מחומרים סינטטיים ופלסטיים בלבד, ואין לו את הריח של הצמח הטבעי.

ג. ניקיון פשוט וקל – כדי לנקות דשא סינטטי עם סיבים צפופים אפשר להסתפק בשואב אבק או מפוח אוויר. במקרים של כתמים ניתן גם לנקות את הדשא עם מטאטא כביש, או להשתמש במטלית עם קצת מים וסבון.

מה עושים אחרי התקנה של דשא סינטטי עם סיבים צפופים?

סיבים צפופים יאפשרו לכם להשתמש במשטחי דשא סינטטי לגינה בכל דרך שתרצו. ניתן למשל להניח כיסאות, שולחנות וריהוט גינה על גבי הדשא, או להפוך אותו למשטח עם משחקי גינה עבור הילדים.

אפשרות אחרת היא לנצל את העמידות של דשא סינטטי עם סיבים צפופים כדי להניח עליו בריכת שחייה. בתום עונת הרחצה ניתן לרוקן את הבריכה ישירות על הדשא ללא חשש, כי שכבת החצץ שנמצאת בתחתית תנקז את המים במהירות וללא היווצרות שלוליות.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן