מאי 23, 2021 - כללי    אין תגובות

למה להשתמש בשירות של ניקיון לאחר שיפוץ?

שיפוץ דירה קיימת או בנייה של דירה חדשה, קומה שנייה או אפילו תוספת חדר היא סיבה למסיבה. מדובר בתהליך של התחדשות, תקופה חדשה בפתח ואתם ללא ספק הולכים ליהנות ממנה. כדי להיכנס בצורה נינוחה ונעימה לבית החדש או לבית הקיים לאחר השיפוץ כדאי יהיה להזמין חברת ניקיון מקצועית ומנוסה המספקת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ.

מה נשאר לאחר השיפוץ?

השיפוץ כרוך בהרבה מאוד עבודות בנייה. אלה יכולים לכלול קידוחים, בנייה והריסה של קירות מבלוקים/בטון/גבס, שימוש במסמרים, ברגים, חומרי גלם שונים, ריצוף, צביעה ועוד. מלבד העובדה שהאבק והפיח שנשאר אחרי השיפוץ יכולים להזיק לבריאות הרי שגם יכולים להישאר מסמרים, ברגים, חפצים חדשים, שבבי בטון, אבנים ועוד שיכולים להיות מסוכנים גם כן. שאריות צבע שיכולים להיטמע אם לא ננקה אותם במהירות ועוד.

מה צריך לכלול ניקיון לאחר השיפוץ?

ניקיון לאחר שיפוץ צריך לכלול עבודה מקיפה שתשאיר את המקום בסופו של דבר נקי ומצוחצח כאילו לא היה שם שיפוץ כלל. ראשית על העבודה לכלול את פינוי האשפה, הפסולת והשבבים שנותרו מהשיפוץ ולא פונו על ידי עובדי הקבלן במקום. לאחר מכן יש לבצע ניקיון לכתמי צבע, בטון וחומרי גלם אחרים שהשתמשו בהם לצרכי הבנייה. לבסוף כדאי יהיה לבצע שטיפה יסודית באמצעות מכונת שטיפה מקצועית ואיכותית ושימוש בחומרי גלם איכותיים ומבושמים. במקרים מסוימים כדאי יהיה לשלב הברקה באמצעות מערכת פוליש.

להיכנס למקום חדש ונעים:

בין אם מדובר בדירה חדשה, קומה חדשה או חדר חדש שאתם בונים/משפצים אתם רוצים עם סיום השיפוץ להיכנס אל הדירה עם תחושה טובה, משמחת, עם הרגשה טובה. על כן חשוב לבצע ניקיון יסודי ואיכותי של המקום. מומלץ להזמין חברת ניקיון לאחר שיפוץ שתספק לכם את השירות הטוב ביותר המותאם לצרכים אלה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן