אפר 17, 2018 - כללי    אין תגובות

להתגרש בשלום

תהליך גירושין לא חייב להיות רע

כשחושבים על תהליך גירושים מיד חושבים על תהליך שלילי שלאט לאט הופך למלחמה בין שני הצדדים. גירושין הם אף פעם לא דבר נעים בעיקר לא כשיש ילדים והסערה שיכולה להתחולל בדרך כלל מתחוללת בעקבות פנייה לדרג המשפטי שמסבך את כל הסיפור. מצב בו שני בני זוג שאהבו עד לא מזמן זה את זה והזוגיות יחד עם חיי המשפחה עלו על שרטון נמצאים עכשיו מול שופט, כל אחד עם עורך הדין שלו, ונלחמים על כל מה שנשאר להם מהתא המשפחתי. מצב כזה יכול להיפתר על ידי מגשר גירושין שיעשה את העבודה בצורה הרבה יותר יעילה וחיובית מאשר בית המשפט.

מגשר גירושין

להתגרש בשלום עם מגשר גירושין

  • מגשר גירושין הוא מגשר שמתמחה בגירושין. הגישור היא פעולה שמתבצעת פעמים רבות במקומות רבים אך גישור גירושין הוא דבר נפוץ הרבה יותר ואחת העבודות העיקריות שיש בתחום הגישור. מגשר גירושין יכול להיות גם מתחום המשפטים אך בכל מקרה העבודה שלו היא לא כשל עורך דין. הסיבה שמגשר גירושין נותן לכם להתגרש בשלום היא העובדה שאין לו צד. אין עורך דין לכל צד, מגשר הגירושין יושב עם שני בני הזוג ומדבר איתם בשפה תרבותית ונאותה, לא כמו בכותלי בית המשפט שם יש ויכוחים ודיונים שנועדו לשכנע את השופט.
  • מגשר גירושין יודע להתייחס לכל הנושאים בנחת וברוגע. פעמים רבות העניינים מתלהטים כשמדברים על רכוש וילדים אך בסופו של דבר שיחה נאותה יכולה להבין את שני הצדדים ולא להילחם כל הזמן בצד השני. מגשר הגירושין בא לעזור לשני הצדדים כך שבסופו של דבר לא יהיה מנצח ולא יהיה מפסיד. העניין הזה של מנצח ומפסיד הוא זה שגורם להתלקחות בנושא הגירושין בבית המשפט וכשאין את כל המסגרת הזו הכל נהיה יותר רגוע.

הזמן שלכם והתנאים שלכם

מגשר גירושין נותן לכם את האפשרות לקבוע את התנאים שאתם רוצים. בית משפט פעמים רבות מחליט על פשרה בין הצדדים ולא תמיד היא מקובלת על הצדדים אך זהו הפתרון היחיד. מגשר גירושין נותן לכם לקבוע את הפגישות מתי שאתם רוצים בשעות שנוחות לכם ולקבוע בדיוק את התנאים שיכולים להיות תלויים בשגרת החיים של שניכם.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן