יונ 7, 2018 - כללי    אין תגובות

לא תאמינו איך מבריקים את הברזים באמבטיה

אי אפשר להסביר בדיוק למה אנו נמשכים לחפצים נוצצים אך יש לזה סיבה הרבה יותר עמוקה כי גם בטבע יש חיות שנמשכות לחפצים נוצצים והן אפילו לא מבינות מה המשמעות שלהם. אנו רוצים שהכול יהיה נוצץ בית אך יהיה קשה לנו להשיג את זה בעיקר אם לא נדע איך עושים את זה באופן מעשי ואפילו תיאורטי, ולפני שאתם מנסים להבריק את הרצפה, תתחילו מהברז.

ברזים שחורים

ברז מבריק זה לא חלום

כולנו רואים טלוויזיה לפחות חלק מהיום ואנו עדין לפרסומות רבות. חלק מהפרסומות מבטיחות לנו שיניים לבנות ומבריקות וחלק מבטיחות להם רצפה מבריקה וחלקה ולפעמים אנו גם שמים לב כיצד מציגים לנו ברז מבריק, כזה שנראה כאיל וזה עתה עבר גימור של ווקס. זה לא ווקס ואין צורך לרמות, כי הניקיון הזה אמיתי לחלוטין והוא יכול להיות גם אצלכם בבית. ברזים לאמבטיה, ברזים לכיור או ברזים בחצר ובמרפסת, זה לא משנה איפה, הגיע הזמן שתלמדו כיצד להבריק אותם נכון.

ברזים שחורים 

לא תאמינו איך מבריקים את הברזים באמבטיה

  • קודם כל חשוב לנקות את הברז בצורה תמידית ולא רק פעם בחודש. אם אתם כבר מנקים את האמבטיה או את המטבח, תשקיעו עוד דקה ותנקו גם את הברז. הברז הוא מוצר קטן מאוד ולא אמורה להיות לכם בעיה לנקות אותו. ברזים לאמבטיה צריכים לניקיון יותר מכולם דווקא בגלל שהם נמצאים במתאר לח מאוד.
  • מומלץ לקנות חומר הברקה לברז וכך אפשר לנקות אותו פעם בשבוע או שבועיים ולשמור על הברק הטבעי שלו. ההברקה נותנת לנירוסטה להחזיר את האור בצורה טובה יותר ואנו מקבלים את ברק שאנו רוצים. אם אתם רוצים להבריק אותו בדרכים יותר פשוטות עם חומרים שיש לכם בבית, אפשר לנסות לנקות אותו עם מעט חומץ.

ניקיון עם מוצרים ביתיים

החומץ יכול להסיר את השכבות הכי קטנות ודקות שיש, גם אל ושאנו לא רואים, והוא יהיה מעולה להברקה. בנוסף, ניתן להשתמש בסודה לשתייה ולא רק לברזים לאמבטיה או לברזים אחרים אלא גם לכיור עצמו, כיוון שסודה לשתייה מבצעת את אותה פעולה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן