מאי 13, 2014 - כללי    אין תגובות

כספות לבית לצרכים שונים

כספות הן מתקנים אשר מיועדים לשמור על חפצי ערך שונים כאלה ואחרות מפני גניבות. כספות משמשות לצרכים שונים לרבות שמירת מזומנים, שמירת מסמכים חשובים, שמירת תכשיטים, שמירת מוצרים יקרים בחנויות וכיוצא באלה. כספות מיוצרות בגדלים שונים לצרכים מגוונים והן מאופיינות בסוגים של מנעולים שונים, בעובי מתכת שונה וכדומה.

כספות לבית

כספות בבית והשימוש בהן

כספות לבית ניתן להתקין בכמה דרכים שונות לרבות אלו:

  • התקנה בקיר
  • הצבה על הרצפה
  • התקנה בתוך הרצפה

כספות לבית משמשות משפחות רבות לשמירה על מסמכים חשובים לרבות דרכונים, מסמכי בנק שונים, חוזים וכדומה. בנוסף לכך, ניתן לשמור בכספות ביתיות גם תכשיטים יקרי ערך, כסף מזומן וכדומה. אנשים רבים עושים שימוש בכספות ביתיות גם כדי להרחיק חפצים ודברים שונים מן הילדים. ילדים מאד סקרניים, והם מחטטים לא אחת בחדרי ההורים כדי למצוא דברים "שווים". בבתים רבים יש חפצים אשר ההורים אינם מעוניינים כי יהיו בהישג ידם של הילדים, והם מצפינים אותם בתוך הכספת. אנשים אשר מחזיקים בבית כלי נשק מחוייבים בנעילתם מאחורי מנעול חזק, ורבים מעדיפים לעשות זאת בכספת כדי להבטיח כי הילדים לעולם לא יגיעו אליהם.

כספות שונות עבור הבית

אם אתם מתעניינים בכספות לבית הרי שמן הסתם יש לגשת לאולמות התצוגה כדי לבחון אותן ולבדוק את מנגנוני הנעילה שלהם בקפידה. יש כספות פשוטות אשר נפתחות ונסגרות עם מפתח בלבד, ויש כספות אשר משלבות פתיחה ראשונית עם קידוד אלקטרוני ומפתח ויש כספות אשר נפתחות עם מנעול קומבינציה מספרי מסתובב וכדומה. לכל אחת מן הכספות הללו יש יתרונות וחסרונות ומוטב לשמוע אודותיהם מאנשי מקצוע. גם טווחי המחירים של כספות ביתיות הוא גדול, ועל כן בבואכם לבחור כספת מוטב שתגדירו מראש את התקציב העומד לשרותכם, כדי שתוכלו לבחון רק את הכספות המתאימות לכם מבחינה זו.

כספות לבית יכולות להיות מאד יעילות גם נגד גנבים ופורצים, וגם לצורך הצפנת חפצים שונים כאלה ואחרים מפני הישג ידם של הילדים.

המרכז הארצי לכספות ומנעולים – http://www.casafot.co.il/

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן