יונ 18, 2014 - כללי    אין תגובות

כמה דברים שיש לברר לפני בחירת חברת ניקיון

חברות ניקיון נותנות שירותים מגוונים כאלה ואחרים לסוגים שונים של לקוחות מכל התחומים. חברות ניקיון מקצועיות וותיקות מציעות מגוון רחב של שירותים אשר בין השאר כוללים גם שירותי ניקיון, שירותי תחזוקה, גינון ואפילו שירותי שמירה בבניינים כאשר הדבר נחוץ. שירותי הניקיון של חברות אלה מיועדים למגוון רחב של לקוחות לרבות אלו:

בחירת חברה לניקיון

  • משרדים ומקומות עבודה מסוגים שונים
  • חדרי מדרגות של מבני מגורים או בנייני משרדים
  • מוסדות שונים לרבות מוסדות ציבור, בתי אבות, בתי חולים, מוסדות חינוך וכדומה
  • מפעלים ובתי מלאכה
  • דירות ובתים פרטיים

איך זה עובד הלכה למעשה? אם כן, לכל לקוח עושים תוכנית עבודה כזו אשר כוללת את מספר העובדים הנחוצים על מנת לעמוד ביעדים אשר נקבעו, וכמו כן את הציוד וחומרי הניקוי אשר נחוצים לכל מקום ומקום וכדומה. במקומות עבודה ומשרדים מתבצע הניקיון על בסיס יום – יומי ועל פי רוב בשעות הערב כאשר המקום ריק מעובדים, על מנת שלא להפריע להם במהלך שעות העבודה שלהם. במקומות אחרים נעשה התכנון על פי נוחות המזמין והתדירות אשר יש לנקות בעצם את המקום.

הקריטריונים החשובים של חברת ניקיון

חברת ניקיון כזו או אחרת וודאי חייבת לעמוד בקריטריונים רבים כדי להחשב חברה אמינה ומקצועית לרבות: צוות עובדים מיומן ומנוסה ביותר בתחום, אפשרות להחלפת עובד בעובד אחר בגלל מחלה או חופשה באופן מיידי, על החברה להחזיק ברשותה את כל ציוד הניקיון הדרוש ואת כל חומרי הניקוי הדרושים. חברות המספקות עבודות ניקיון לדירות ובתים צריכות לתת לכם את האופציה לעבוד עם חומרי ניקוי ירוקים שאינן מכילים רעלים או חומרים כימיים חזקים לשמירה על בריאות בני הבית ובעלי החיים בבית. חברת ניקיון מקצועית תדע לבצע את כל מבצעי הניקיון התקופתיים לרבות ניקוי שטיחים מקצועי, פוליש לרצפה, ניקוי חלונות מבחוץ וכדומה.

לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון לכל צורך בדקו שהחברה אכן עומדת בכל הקריטריונים הללו ומוטב לקבל עליה המלצות מגופים או אנשים שכבר עובדים איתה לשביעות רצונם.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן