יול 13, 2014 - כללי    אין תגובות

כל מה שרציתם לדעת על הסעות ולא ידעתם היכן התשובות

התחום של הסעות מאורגנות, צובר לא מעט תאוצה בשנים האחרונות. על אף שנראה שכמות הרכבים הפרטיים על הכביש הולכת ועולה, הרי ששירותי ההסעות דווקא הפכו להיות מבוקשים יותר. אפשר לומר שזה בגלל מחירי הדלק שהולכים ועולים, אולי גם המודעות הסביבתית, אבל גם משום שאנשים רבים הבינו כיצד שירותי ההסעות מאפשרים להם להגיע ליעדים שונים ביתר נוחות. כך או כך, התכנסנו בכדי לספר לכם כמה פרטים שנוגעים לשירות הנ"ל, שלא תמיד מכירים לעומד ולא תמיד חושבים עליהם.

 הסעות

כל הפרטים שיפתיעו אתכם על הסעה מאורגנת

  • היא מעולה לעובדים – בעבר, היה מקבל מאד שעובד בחברה טובה יקבל רכב בשיטת הליסינג. כיום המנהלים הבינו שפניה לחברת הסעות היא הרבה יותר משתלמת מבחינתם. במקום להביא לכל עובד ליסינג וכך לשלם עלויות גבוהות מאד – משלמים לחברה אחת שתדאג להביא ולהחזיר את העובדים בכל יום. כך גם לא צריך לקחת אחריות על עשרות רכבים שונים, והדבר אף מקל על עובדים רבים שנהנים מהסעה מאורגנת לעבודה.
  • היא מתאימה למי שמחפש יוקרה – האם שירותי הסעות חייבים להיות לקבוצה גדולה והמונית? לא בהכרח! כיום ישנם שירותי מיוחדים למי שמחפש הסעה בסגנון VIP. מדובר על רכב גדול ויוקרתי במיוחד, שכולל גם מסכי LCD משוכללים, כסאות מתכוונים, בר שתיה, ועוד פינוקים רבים שנעים על גלגלים. הסעה שכזו יכולה להתאים כמובן לאח"מים ולאנשים שמעוניינים בשירותי VIP יוקרתיים במיוחד.
  • היא מגיעה לכל מקום – לכאורה זה ברור מאליו שרכבי הסעות יגיעו לכל מקום בארץ. בפועל, כדאי לזכור שכיום הרכבים הללו יכולים להגיע באמת לכל נקודה – הדבר כולל רכבים קטנים (מיניבוסים) שיכולים להגיע גם לסמטאות צרות, רכבים ממוגנים להסעה מעבר לקו הירוק, ועוד שפע של שירותים מיוחדים.

והם תמיד לשירותכם

אולי הדבר שחשוב לדעת יותר מכל על שירותי ההסעות, הוא שתמיד צוות החברה יהיה לרשותכם לכל מטרה שהיא. בין אם מדובר על הסעה לתלמידים, הסעה לאורחים לקראת אירוע, הסעה לתיירים או אפילו הסעות לנתב"ג במידה ויש צורך בכך – תמיד חברת ההסעות תתייצב לימינכם.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן