יול 26, 2016 - כללי    אין תגובות

כך תתאימו מדפים למשאית הובלה

משאיות תובלה הינם כלי הכרחי בכלכלה המודרנית

הכלכלה המודרנית נשענת בצורה מוחלטת על האופי של החברה המודרנית ככפר גלובלי, המכיל בתוכו אלפי אנשים המצויים זה עם זה בקשרי מסחר ענפים. קשרי המסחר הללו, מחייבים את בעלי העסקים לבצע הובלות של כספים וסחורות לעיתים על פני מרחקים אדירים, תוך מזעור מקסימלי של עלויות המשלוח על מנת לשמור על תמחור תחרותי לעומת מתחרים עסקיים קרובים יותר ללקוח. משאיות תובלה הינם כלי הכרחי ביותר לשם כך. משאיות תובלה משמשת לצרכים שונים, החל משירותי הובלה  לצורך מעבר דירה כגון שירותי הובלות בחיפה  וכלה במעבר סחורות ממקום למקום ומאפשרות טעינה מהירה של כמויות גדולות של מטען וסחורה, ופריקה של המטען החוצה מהמשאית, או אפילו פריקה מוחלטת של מכולת האחסון עצמה ביעד. ניידותה של המשאית ויכולתה לנסוע בכבישים ללא פגיעה במוצרים עצמם, הינה הכרחית ביותר לתפקודה. לכן קיימים פיתוחים רבים כמשאיות קירור להובלת מזון ותוצרת חקלאית, משאיות המצוידות באמצעי הגנה מדליפת כימיקליים, או אפילו משאיות להובלת מלט המובילות אותה תוך ערבוב מתמיד על מנת לשמור אותה נוזלית. מעבר לפיתוחים הללו גם בהובלה רגילה נשאף למקסם את יכולת האחסון של משאית התובלה על ידי שימוש במדפים מתאימים לסחורה.הובלות בחיפה

כיצד מתבצעת התאמת מדפים למשאית תובלה, ומהם הדגשים שעלינו לשים אליהם לב

התאמת המדפים למשאית התובלה הינה הכרחית למקסום יכולת המשאית לשאת כמויות גדולות של מטען, תוך מזעור הסיכון לפגיעה בו. התאמת מדפים למשאית תובלה הינה תהליך מורכב, אשר במהלכו יש לשים לב למספר דגשים עיקריים:

  • משקל הנשיאה: מאחר ומדפי המשאית צריכים להיות מקובעים לקירות מכולת האחסון או לרצפה, על המדפים להתאים בגודלם לנשיאה של סחורה במשקל שהקירות והמדפים יוכלו לעמוד בו. אחרת בנסיעה בדרכים עקלקלות עלול להישבר אחד מהמדפים ולהביא להרס הסחורה שלו, כמו גם לסיכון של המדפים הסמוכים.
  • חומר הגלם: על המדפים להבנות מחומרי גלם איכותיים המתאימים לסחורה המועברת. כך, אין לעשות שימוש במתכות רעילות כחומר גלם למדפים במשאיות המעבירות מזון, ולא מומלץ לעשות שימוש במדפי עץ הנתונים לפגיעת עובש במשאיות המעבירות בגדים וכדומה.
  • התאמה מבנית: על מנת למזער את הסיכוי לנפילת מדפים, חשוב מאוד להקפיד ולהתאים את המדפים בצורה מושלמת למתאר של המשאית עצמה, כך הטלטלות יצטמצמו בצורה משמעותית ותנועת המדפים תהיה מקבילה לתנועות המשאית.

חשוב לרכוש מדפים למשאית רק מחברה המתמחה בתחום

מאחר ועמדנו כבר על החשיבות העליונה של התאמת המדפים ספציפית למשאית התובלה, החשיבות של רכישת המדפים מספק מקצועי ומנוסה הינה ברורה מאליה. רק מדפים אשר נרכשו מספק מנוסה יהיו עשויים תוך התאמה מושלמת לדרישות והצרכים הספציפיים של המשאית. ספק מדפים איכותי ידע גם לייעץ ולשפוך אור חדש על נקודות אשר יש לשים אליהם לב בצורה מיוחדת במהלך התאמת המדפים למשאית, על בסיס ניסיונו הרב.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן