אוק 23, 2013 - כללי    אין תגובות

כך תחסוך זמן בעסק – מטאטא חשמלי

מדינת ישראל היא מדינה מוכת אבק. האביב והסתיו מביאים לנו סופות מהמדבריות המקיפות את המדינה, ואיתן מגיע אבק בכמויות עצומות. האבק נדבק למכוניות, לכביסה, לקירות הבית, ולכל החפצים המצויים בתוך הבית, גם אם סוגרים את החלונות והדלתות רוב שעות היממה. גם בקיץ אנו מוצפים אבק מכל עבר, ויעידו על כך העצים שמשנים את צבעם בקיץ, ולא בגלל השמש, אלא פשוט כי הם מתכסים אבק שירד רק עם בוא גשמי החורף. אחד הפתרונות למלחמה באבק הוא מטאטא חשמלי, שכאילו והומצא במיוחד לארצנו רווית האבק.

מהו בעצם אבק?

אבק הוא שם לחלקיקים קטנים ומוצקים שקוטרם מזערי. חלק מהאבק הוא מגורמים תעשייתיים, חלקו מהתפרצויות של הרי געש מרוחקים, וחלקו הוא פירורי אדמה וחול שנישאים ברוח. בנוסף תמצאו כי האבק מורכב גם מסיבי שיער שנשרו מבעלי חיים שונים, סיבי בדים ואפילו תאי עור מתים. האבק מזיק לא רק מהבחינה האסתטית, אלא בראש ובראשונה הוא מזיק לאנשים אסמטיים, ופוגע בבריאות באופן כללי. טאטוא של הריצפה עם מטאטא יכול להיות מתסכל לא פחות כאשר בכל פעולה כזו מתפזרים חלקיקי אבק רבים באוויר, ושוב גורמים ללכלוך ולהפרעות בדרכי הנשימה.

בנוסף לכל הצרות הללו האבק נושא איתו גם בעל חיים זעיר המכונה קרדית אבק הבית, שהפרשותיו נחשבות כמחוללות אלרגיה, ומגבירות התעטשויות או נזלת בקיץ. מכל הסיבות הללו מומלץ להקטין את כמות האבק בבית על ידי שילוב של מים בזמן הניקיון בעזרת מטאטא. אמנם ישנם שואבי אבק תעשייתיים גדולים ויקרים שיכולים לעשות את העבודה, אבל רובנו לא זקוק להם, והם יקרים מידי למשק בית או למשרד.

מטאטא חשמלי – הפתרון המושלם

מטאטא חשמלי עושה את העבודה וחוסך לכם זמן רב בעסק שלכם. יש בשוק מטאטאים חשמליים שונים, אבל היעילים והנוחים ביותר לשימוש הם אלה שמשלבים מטאטא חשמלי עם שואב אבק בפעולה אחת. בצורה זו ניתן לנקות ולהבריק את המשרד או הבית בזמן קצר ובמינימום עבודה. למטאטא חשמלי זה יש גם שואב גדול שמיועד לרצפות ושטחים, וגם שואב קטן המיועד לשולחנות, ספות, וילונות ארונות מטבח וכדומה.

יתרונות המטאטא החשמלי

מטאטא חשמלי עובד על חשמל, והוא נועד לניקוי רצפות ושטיחים ושאר מקומות שבהם מצטבר אבק באופן לא רצוי. מטאטא חשמלי יכול לפעול על סוללה נטענת או עם כבל חשמל הניזון ישירות ממערכת החשמל במקום.

כמה מן התכונות הבולטות של מטאטא חשמלי הן:

  • מטאטא חשמלי פועל במהירות וחוסך זמן עבודה יקר
  • מטאטא חשמלי מנקה את כל סוגי הלכלוך
  • מטאטא חשמלי קל לתפעול והוא שוקל פחות משלושה ק"ג
  • הוא מסתובב על ציר של 180 מעלות המאפשר לו להגיע לכל הפינות
  • במכשיר פילטר נשלף שמתנקה במהירות
  • ניתן להשתמש בו גם בחוץ לניקוי שבילים, מדרכות או גישה לחנייה.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן