ינו 15, 2018 - כללי    אין תגובות

טיפים לעריכת חתונה מהסרטים

הוא הציע ואמרת כן או להפך? מצוין, עכשיו צריך רק להתחתן! אז זהו, שלא ממש. עכשיו צריך לבחור תאריך, מקום, שמלה, חליפה, דיג'יי, צלם וכמובן – לתכנן נכון את סידור הישיבה. יש הרבה מה לעשות והרבה לחץ, שמדגים היטב את המשפט "הזמן קצר והמלאכה מרובה", אבל הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן חתונה בלתי נשכחת, כזאת שבאמת תשמח גם את האורחים וגם, כמובן – את החתן והכלה.

  • בחירת תאריך – נכון שמאוד נחמד להתחתן ב-1.8.18 או בתאריך שבו הכרתם לראשונה, אבל לא זה מה שצריך לעמוד בראש סדר העדיפויות כשאתם קובעים תאריך לחתונה. אחרי הכל – אם גן האירועים ששניכם אוהבים לא פנוי בתאריך המסוים הזה אבל כן פנוי יום לפני או יום אחרי – לא כדאי רק בגלל זה לוותר. בחרו את התאריך לפי פניות גן האירועים ולפי הנוחות שלכם ושל האורחים, כי בסופו של דבר יזכרו את האירוע, ולא את התאריך.
  • טאץ' אישי – חתונות, תודה לאל יש בשפע, וסביר מאוד להניח שרוב המוזמנים שלכם כבר הוזמנו להרבה מהן במהלך החיים. על מנת להפוך את האירוע לכזה שהוא לגמרי שלכם ושהאורחים שלכם לא ראו כמעט בכל חתונה אחרת שאליה הוזמנו, מומלץ מאוד לעשות מיתוג חתונה (בפרט במקום מיוחד כמו ברוך שטרן) – וכך להפוך אותה לחתונה היחידה והמיוחדת שלכם. המיתוג יכול להיעשות בעזרת קונספט עיצובי שאתם אוהבים (וינטג' / מודרני, צבע מסוים וכד') או באמצעות יצירת "לוגו" של ממש ומיתוג ההזמנה, תפריט המנות, המתנה לאורחים ועוד. לא משנה באיזו דרך של מיתוג חתונה תבחרו – העיקר שזו תהיה דרך שתבדל את החתונה שלכם מכל החתונות האחרות.
  • אטרקציות – דרך נוספת לבידול חתונה היא שילוב אטרקציות מיוחדות, החל מריקוד מקצועי של החתן והכלה, עבור דרך מופע מיוחד וכלה במופע זיקוקים או הפרחת פרפרים בסיום.

 

  • אוכל טוב – כי בסופו של דבר האוכל משפיע מאוד על הגדרת אירוע כמוצלח או לא. דאגו שהמנות המוגשות תהיינה טובות, ואם אפשר – גם לדרך הגשה מיוחדת שלא רואים כל יום.

 

  • מתנות לאורחים – כל חתן וכלה רוצים שאחרי שהאירוע שלהם מסתיים – האורחים שלהם ידברו עליו עוד הרבה ויגידו רק דברים טובים. מכיוון שממילא נהוג לתת מתנת תודה על ההשתתפות לכל אחד מהאורחים, כדאי לחפש משהו שימושי או מתוק – כי אלה הדברים שאנשים אוהבים.

לסיכום: כדי להפוך את החתונה שלכם לחתונה מהסרטים, כדאי לתת לה טאץ' אישי. מיתוג חתונה, אטרקציות מיוחדות ומתנות נכונות – בהחלט ישאירו לאורחים שלכם טעם של עוד. מזל טוב!

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן