מרץ 10, 2016 - כללי    אין תגובות

הצורך החשוב ברכישה והתקנה של כספות חיפה

העיר חיפה היא אחת מהערים הגדולות והחשובות ביותר בישראל. יש בה כמות גדולה של אוכלוסיה, עסקים, מוסדות אקדמיים, מפעלים, ועוד. הדבר חשוב מאד לציון, כי כמעט כל אחד מן הגורמים בעיר חיבה – ראוי שיצטייד בכספת מתאימה עבורו. הצורך של כספות חיפה הוא צורך ברור כי כמו בכל עיר גדולה, גם בחיפה יכולים להיות כל מיני בעיות – פריצות, שריפות, גניבות, ועוד. בעזרת הכספת ,אפשר להגן על כל מה שיקר לנו מפני אסון – ובכך גם לשמור על התקנות המוגדרות בחוק.

דגשים חשובים בבחירת הכספות

  • קיבוע הכספת – כשניגשים לבחור כספות חיפה, כדאי לשים לב לנושא של קיבוע הכספת. הקיבוע של הכספת נועד על מנת שפורץ או גנב מיומן, יתקשה מאד לקחת איתו את הכספת (בהנחה שלא מדובר על כספת כבדה ומשוריינת, אלא על כספת במשקל סטנדרטי של כמה ק"ג). הקיבוע של הכספת יכול להתבצע או לרצפה, או לקיר – תלוי מאד בדגם הכספת שאתם תבחרו. כך או כך, רצוי מאד לא לוותר על קיבוע, כי זה הביטוח שלכם נגד פריצת הכספת וגניבתה!
  • מה צריך להיות עובי הכספת? – זו שאלה מצוינת. כשבוחרים כספות חיפה, ברור שנרצה את הכספת העבה ביותר, אבל כספות עבות במיוחד הן גם יקרות מאד – ולרוב מתאימות בעיקר לארגונים ולעסקים גדולים, ולא בהכרח לעסקים קטנים ולמשתמש הביתי. לכן בכל זאת הקפידו על כך שהכספת תהיה בעובי של 6-8 מ"מ לפחות, כדי שבכל זאת היא תקשה מאד על הפורצים, ואולי אף תהיה חסינה מאש.
  • התייעצו עם מומחים – רצוי מאד שלא לבחור כספות חיפה כלאחר יד ומתוך מחשבה רגעית. יש כל מיני דגמים של כספות כפי שכבר ציינו, ולעתים קל גם להתבלבל בין כל התכונות של הכספות. כדאי מאד לפנות מלכתחילה לגורם מומחה שיוכל להנחות אתכם בתהליך הבחירה ולהמליץ לכם על דגמים שונים בהתאם לצרכים המדויקים שלכם.

ומה כדאי לזכור לסיום?

נוסף על כל הדברים שציינו, כדאי לזכור כי הרכישה וההתקנה של כספות בעיר חיפה, תלויה גם באיש המקצוע שאתם תבחרו. כדאי לבחור באנשי מקצוע שגם יתקינו לכם את הכספת במקום ויקבעו אותה היטב לקיר או לרצפה – וכך תקבלו הגנה מצוינת.

 

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן