פבר 9, 2015 - כללי    אין תגובות

הסיבות להצבת שילוט בחדרי מדרגות

חדרי מדרגות משמשים אותנו בחירום ובשגרה. החוק מחייב טיפול בחדרי מדרגות במבנים ציבוריים וגם בבניינים משותפים או רבי קומות. חדר מדרגות הוא אלטרנטיבה למעלית ולכן הוא מתאים במהלך שריפות, דליקות או אירועי טרור. בנוסף, כדאי לשדרג את חדר המדרגות ולהציב שילוט ראוי.

שילוט בחדרי מדרגות

שילוט בחדרי מדרגות

אלו הסיבות בגללן חשוב להשקיע בהצבת שילוט בחדרי מדרגות:

א. הכוונה – פתרונות הכוונה מתאימים לציבור הרחב וגם ללקוחות, ספקים, מבקרים או עובדים הנמצאים בתוך הבנייה. בשעת חירום לא תמיד קל לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי פינוי הבניין ולכן להכוונה יש תפקיד משמעותי. הכוונה יכולה להציל חיים ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לרכוש ולציוד.

ב. בטיחות – שלטים עוזרים לשמור על בטיחות בתוך חדרי מדרגות. אפשר להציב אותם כדי להתריע מפני מדרגות תלולות, היעדר מעקה, תקרה נמוכה, יציאות חירום ועוד. הבטיחות היא ערך עליון בבניינים ובחדרי מדרגות ויש להקפיד עליה כבר בשלב התכנון המוקדם.

ג. אכיפת חוק – פתרונות שילוט עוזרים לאכוף את החוק. ניתן להשתמש בהם כדי לאסור על עישון סיגריות, הכנסת בעלי חיים למקום וכן הלאה.

שילוט – עלות מול תועלת

יש גם סיבות כלכליות המדגישות את החשיבות והצורך של פתרונות שילוט בחדרי מדרגות. זהו פתרון זמין, זול ויעיל לטווח ארוך במוסדות רפואיים, ארגונים וגופים מקבלי קהל. משתלם להשקיע בפתרון מן הסוג הזה ולשדרג את חדר המדרגות בצורה משמעותית. שלטים יכולים גם לענות על צרכים דקורטיביים ולהעניק לחדר המדרגות ערך מוסף.

לסיכום, יש הרבה סיבות בגללן חשוב להשקיע בהצבת פתרונות שילוט בחדרי מדרגות. יש הרבה מעצבי פנים המשתמשים בפתרונות הללו על מנת לגוון את המראה המסורתי של חדר מדרגות. תופעות אלו נפוצות בבנייני משרדים של חברות היי טק, אולן הן מתחילות להופיע גם במבנים משותפים ואפילו בחלק מהבתים הפרטיים.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן