יול 28, 2016 - כללי    אין תגובות

האם מומלץ בתהליך גירושין לקחת עו"ד מההתחלה?

תהליך גירושין עלול להיות מורכב וקשה, וחשוב להיעזר בגורמים מקצועיים במהלכו

רוב האנשים בוחרים להיעזר בעו"ד גירושין או עורך דין דיני משפחה במהלך תהליך הגירושין, בכדי להבטיח התנהלות תקינה של התהליך וכן מיצוי זכויותיהם, אולם רבים אינם יודעים מהו השלב בו צריך להתחיל להיעזר בעורך דין גירושין והאם ישנה סיבה לקחת עורך דין כבר מתחילת התהליך.

אז במה מסייע לנו עורך דין דיני משפחה לאורך תהליך הגירושין?

  • ניסוח דרישות: תהליך הגירושין הינו תהליך אשר מגשר בין דרישות שני הצדדים בעת פרידתם בנושאים כגון חלוקת הרכוש המשותף, משמורת על הילדים, חלוקת הבית ועוד. עורך דין דיני משפחה יכול לסייע לנו רבות בניסוח הדרישות שלנו בהתאם למגיע לנו על פי חוק, כך שנוכל לוודא כי אנו מקבלים את כל המגיע לנו ולא מוותרים על דברים חשובים אשר עלולים להיות בעלי השפעה רבה על המשך חיינו לאחר הגירושין. את ניסוח הדרישות מבצעים בתחילת תהליך הגירושין, ולכן כבר בשלב זה חשוב להיעזר בעורך דין דיני משפחה.עו
  • ניהול הצדדים המשפטיים: ישנם תהליכים משפטיים שונים אשר כל זוג צריך לעבור כאשר הוא עובר תהליך גירושין, אשר מתחילים מפתיחת תיק בבית המשפט והרבנות, ממשיכים בניהול הדיונים השונים והגשת כלל המסמכים הרלוונטיים לבית המשפט ומסתיימים רק לאחר אישור שופט של הסכם הגירושין. את כלל התהליכים הללו אנו יכולים לעשות בכוחות עצמנו, אולם מומלץ שלא לבחור בדרך זו ולהיעזר בעורך דין דיני משפחה אשר מכיר את החוק ויודע כיצד לבצע את הדברים בצורה נכונה, כך שאנו נוודא כי כלל הפן המשפטי מנוהל בצורה מיטבית וכן נוכל להתפנות להתעסקות בהיבטים אחרים של הגירושין.
  • סיוע והכוונה: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהיעזרות בעורך דין דיני משפחה הינו שאנו מקבלים ממנו סיוע והכוונה בנושאים שונים הקשורים לגירושין, כך שאנו יכולים לא רק לוודא כי התהליך מתנהל בצורה הטובה ביותר עבורנו, אלא גם לתת לאדם אחר לטפל בחלק מהנטל הכרוך בגירושין, דבר המפנה לנו זמן להתעסק בדברים אחרים וכן מסייע לנו מבחינה נפשית היות וכך אנו לא צריכים לטפל בהכל בכוחות עצמנו. סיוע זה של עורך דין דיני משפחה יכול להיות רלוונטי לנו כבר מהיום הראשון, והוא יכול להכווין אותנו בכל צעד לאורך כל הדרך.

עורך דין דיני משפחה מסייע לנו רבות בתהליך הגירושין, כבר מהיום הראשון

תהליך גירושין כולל בתוכו התייחסות לגורמים רבים והתעסקות מרובה בחוקים, חובות משפטיות, הגשת טפסים ודברים שונים הגוזלים מאתנו הן זמן והן אנרגיות. עורך דין דיני משפחה יכול לסייע לנו כבר מתחילת התהליך בטיפול בכל הנושאים הבירוקרטיים וכן בייעוץ והכוונה הן מבחינה משפטית והן מבחינה נפשית, כך שאנו נוכל לבצע את תהליך הגירושין בצורה היעילה והטובה ביותר, וכן להבטיח מיצוי של כלל זכויותינו.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן