אוג 31, 2017 - כללי    אין תגובות

דפוס דיגיטלי גדול

הדפוס הדיגיטלי הנפוץ ביותר

דפוס דיגיטלי הוא הדפוס הנפוץ ביותר והשימוש בו קורה בכל המגזרים מהמפעלים הגדולים ביותר שצריכים להדפיס שלטים גדולים וברורים ועד לאדם פרטי שמעוניין בהדפסת פוסטרים מתמונות שצילם בטיול שעשה. הדפוס הדיגיטלי מתבצע באמצעות מדפסת ישירות מקובץ מסוים ולכן הוא פשוט ביותר. דפוס דיגיטלי יכול להגיע בגדלים נורמליים של עמוד או תמונה של עשרה סנטימטרים ועד דפוס דיגיטלי גדול מאוד שיכול להיות בשלטי חוצות. בגלל האיכות המדהימה של הדפוס הדיגיטלי, עם צילום נכון בעזרת מצלמה איכותית ניתן להדפיס לגדלים עצומים שיכולים להגיע אפילו לעשרות מטרים.

דפוס דיגיטלי גדול

דפוס דיגיטלי גדול: למי זה שימושי ולמה זה טוב?

  • בדפוס דיגיטלי גדול עושים שימוש בעיקר לפרסום. בפעם הבאה שאתם רואים שלטי חוצות ענקיים או שלטית שמגיעים למימדים עצומים תדעו שמדובר בדפוס דיגיטלי איכותי מאוד. דפוס דיגיטלי אמנם צריך להדפיס קובץ איכותי מאוד שהפיקסלים בו מספיק רבים כדי שהתמונה תיראה טוב גם כאשר מותחים אותה מאוד אך גם איכות ההדפסה צריכה להיות טובה ולהעביר בדיוק את התמונה כמו שהיא. דפוס דיגיטלי גדול היא משימה לא פשוטה ויש צורך גם במכונות גדולות במיוחד כדי לבצע את ההדפסה עצמה.
  • דפוס דיגיטלי הוא דפוס טוב ואיכותי במיוחד בעיקר בגלל שאפשר להדפיס אותו על חומרים רבים. דפוס דיגיטלי ניתן להדפיס על משטחי פלסטיק ועל ניירות וגם על קנבס שהפך להיות מאוד מפורסם. על ידי הדפסה דיגיטלית ניתן להדפיס תמונות ואותיות בולטות ובמריקות במיוחד מה שלא ניתן לקבל על ידי אף הדפסה אחרת.

שימושים יום יומיים לדפוס הדיגיטלי

דפוס דיגיטלי ניתן להדפסה מגוונת ביותר ומעבר לשימוש שלו בשלטי חוצות השימוש שלו גם נעשה באופן יום יומי. כולנו מדפיסים במדפסות את העותקים הכי שוליים ושגרתיים שיש וכל הדפסה כזו היא למעשה דפוס דיגיטלי. אמנם לא מדובר בדפוס דיגיטלי גדול אך במידת הצורך יש מדפסות נגישות לכל אחד בבתי דפוס רבים לצורך ביצוע המשימה. כל תמונה שאנו רואים במקומות מסוימים, של נשיאים וראשי ממשלה בבתי הספר ועד תצלומים מרהיבים מרחבי העולם, כולם הם דפוס דיגיטלי איכותי ביותר.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן