ספט 16, 2018 - כללי    אין תגובות

בעיות שמיעה ביטוח לאומי

יכול להיות שעם הגיל אתם כבר לא שומעים היטב, והדבר העצוב הוא שיכול להיות שאתם אפילו לא מודעים לכך או גרוע מכך – בטוחים שאתם שומעים מעולה. יכול להיות שהבשורה הזו תהיה מרה ואף כואבת אך יכול להיות שמגיעים לכם פיצויים על כך מביטוח לאומי. זה הזמן להבין את כל הנושא הזה שלעתים נשכח בקרב ישראלים רבים שלא דואגים לבריאות שלהם.

בעיות שמיעה ביטוח לאומי

בעיות שמיעה וההשלכות שלהן

בעיות שמיעה יכולות להיות הרבה יותר מורכבות ממה שנראה לכם. אנשים שלא מכירים את עולם השמיעה ולמעשה אין להם מושג כיצד בעיות בשמיעה יכולות להשפיע על איכות חייהם, לא מבינים שיש חלקים שונים באוזן שיכולים להיפגע ממגוון כה רחב של בעיות כך שבדיקות שמיעה לעתים רחוקות יכולות גם למנוע את ההידרדרות שלהם. בעיות שמיעה יכולות להסב נזק רב לאדם ולא רק לבריאות שלו אלא גם לאיכות חייו ולדרך שבה הוא מדבר עם אנשים. ברגע שיש לכם בעיות שמיעה אתם יכולים לקבל פיצויים מביטוח לאומי וזה הזמן להבין מה הקשר ביניהם.

הקשר שבין בעיות שמיעה ביטוח לאומי

  • בכל מה שקשור לבעיות שמיעה ביטוח לאומי יכול להכיר בכך כתאונת עבודה או כזכות לקבלת פיצויים. עם זאת, כדאי להתחיל את המסע לעבר הפיצויים ובכלל להבין האם יש לכם בעיית שמיעה כלשהי ולא על בסיס הנחה עצמית ולא מקצועית שלכם, עליכם להגיע למכון שמיעה. לאיזה מכון שמיעה אתם צריכים להגיע? זה לא כל כך משנה, העיקר שזה יהיה מכון מקצועי ומוסמך. בסופו של דבר כל מכון בין אם מדובר על מכון שמיעה ציבורי או פרטי יכול לספק לכם את האישור לכך שיש לכם בעיית שמיעה שמצריכה טיפול ובכך גם פיצויים.
  • מדוע הביטוח הלאומי מעניק לכם פיצוי? למעשה הוא לא תמיד יעניק פיצוי אלא אם מדובר באחוזי נכות מסוימים. לרוב יהיה מדובר באחוזי נכות כלשהם שיכולים להיות החל מכמה אחוזים ועד עשרות אחוזים. הביטוח הלאומי מעניק קצבאות בגין אחוזי נכות בין אם מדובר על תאונות עבודה ובין אם מדובר על מחלות או פציעות שגרמו לבעיה בשמיעה.

 

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן