יול 22, 2018 - כללי    אין תגובות

ביובית בהרצליה לניקוז שפכים

ביובית בהרצליה יכולה לבצע הרבה משימות חשובות מאוד בשמירה לא רק על רחובות העיר אלא גם שמירה על הסביבה עצמה. אף אחד לא רוצה לזהם את הסביבה והביובית אחראית לשמירה על סביבה נקייה בצורה משמעותי במיוחד, זאת על ידי ניקוז שפכים ללקוחותיה מהתעשייה.

הביובית ששומרת על חיים בריאים יותר

צוות ביובית הוא אחד מהצוותים החשובים ביותר שפועלים בקרבתנו ולא בטוח שאנו מעריכים מספיק את עבודתם. הביובית מבצעת עבודות מסובכות ביותר ובאופן שוטף כדי שאנו נוכל להיות בסביבת מגורים הרבה יותר בריאה וחלק ניכר מהעבודה שלה מתבצע אמנם תוך דקות ספורות, אך יעיל מאוד למשך השנים הבאות. הביובית מצליחה לנקז סתימות במערכת הביוב וכך היא יכולה למנוע הצפות חמורות שלא רק יגרמו לבעיות אסתטיות חמורות אלא למפגעים תברואתיים לא פשוטים.

ביובית

ביובית בהרצליה לניקוז שפכים

  • ביובית בהרצליה משתתפת בשמירה על חיים בריאים יותר ולא רק על ידי שמירה על רחובות העיר נקיים ממי ביוב אלא גם במתארים הכי מזהמים שיש, התעשייה. אין ספק שמפעלים חייבים לזהם כדי לעבוד כמו שהם צריכים ואלו שני ערכים חשובים מאוד שעד היום נמצאים במחלוקת לא רק אצל ממשלות ופוליטיקאים אלא אצל כל אחד מאיתנו, שמירה על כדור הארץ אל מול תעשייה וצרכים של האוכלוסייה למוצרים ולתעסוקה.
  • בכל מקרה, אותם מפעלים עדיין כפופים ללא מעט תקנות ונהלים שנאכפים בצורה קשה על ידי ביקורות שונות שבין היתר אוסרים עליהם לנקז את מי השופכין המזהמים שלהם אל מערכת הניקוז. השפכים הללו מוזרמים אל בורות ספיגה שנחפרו למטרות אלו וכך הביובית יכולה להגיע ולשאוב אותם ולסלק אותם אל המקומות שמיועדים אליהם, למשל למכן טיהור שפכים.

כיצד הביובית מנקזת את השפכים?

לביובית יש מערכות מתקדמות ומיכל גדול מאוד שנמצא בגבה, וכך היא יכולה לשאוב כמות גדולה מאוד של שפכים בבת אחת בלי צורך לרוקן את עצמה בכל פעם מחדש. למעשה הביובית יכולה לעבור בכמה בורות ספיגה שונים ולבצע שאיבות חוזרות ונשנות ביום שלם ורק לאחר מכן לנקז את השפכים אל המקומות שמיועדים אליהם לפי ההגדרה בחוק.

 

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן