פבר 12, 2018 - כללי    אין תגובות

אילו מספריים מתאימות לתספורת כלבים

אם אתם אוהבים לספר ונראה לכם שתהיו גם מומחים בתספורת לכלב שלכם, ואם אתם הולכים לפתוח מספרה לכלבים ואתם בשלב שאתם מחפשים ציוד, חשוב מאוד שתתעכבו על המספריים שישרתו אתכם לאורך כל התספורות. מספריים לכלבים צריך לבחור בצורה נכונה והם לא דומים למספריים לתספורת אדם.

אותה פעולה, לא אותם המספריים

מספריים לכלבים אמנם מבצעות את אותה העבודה בדיוק אך הם לא אותן המספריים כמו המספריים שמשמשות לתספורת אדם. ההבדלים בין שיער אדם לבין פרוות הכלב רבים, ונובעים גם מהבדלי העובי בין השערות וכך בצפיפות שלהם. עור הכלב אינו כמו עור של בני אדם, הוא גמיש יותר מאשר העור בקרקפת שלנו שהיא יחסית מתוחה. לא כל מספריים יוכלו לעמוד במשימה ולשם כך יש מספריים מיוחדות לתספורת כלבים וחשוב מאוד שיהיו לכם מספריים איכותיות שיוכלו לעמוד בתספורות רבות ביום.

מספריים לכלבים

אילו מספריים מתאימות לתספורת כלבים?

  • מספריים לתספורת כלבים צריכות להיות מספריים בעלי להבים דקים מאוד. הלהבים חייבים לחתוך שערות עבות ודקות בצורה מדויקת מאוד כיוון שיש כמה סוגים של כלבים ולכל אחד מהם יש פרווה שונה. למשל, יש כלבים שהשיער שלהם מאוד דק, כמו הפקינז, ויהיה קשה מאוד לחתוך את השיער שלהם עם מספריים עבות יותר. זהו הבדל חשוב מאוד על עף שנראה קטן, ומספריים עבות וקהות מידי יכולות להיות סיוט ואף לגרום לאי הצלחת התספורת.
  • עוד מאפיין חשוב של מספריים לכלבים הוא האורך של הלהבים. הלהבים חייבים להיות ארוכים כיוון שתספורת כלבים מתבצעת על כל שטח הפרווה שלו ולא רק על הראש, ואם אתם לא רוצים לספר את הכלב שעות על גבי שעות, חשוב מאוד שיהיו לכם מספריים ארוכות ומתאימות.

מספריים נוחות לטווח הארוך

מספריים לכלבים חייבות להיות נוחות כיוון שתעבדו איתם הרבה שעות ביום. אי אפשר להתפשר על האיכות, וגם ככה מספריים לכלבים קונים פעם אחת והסט הזה יילך אתכם לאורך שנים. חשוב לזכור שיר צורך בכמה סוגי מספריים הרי לא כל פרוות הכלבים הן אותן הפרוות, ויש צורך לספר כלבים בגדלים שונים דבר שיכול להיות מכריע בנושא המספריים.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן