אוג 11, 2016 - כללי    אין תגובות

איך תעבירו ויטרינה זכוכית בצורה חלקה?

הקפדה על כמה כללי מפתח תעזור לכם להעביר אפילו ויטרינה זכוכית עדינה ושבירה בצורה חלקה ונוחה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת – החל מאריזה ועד בחירת חברת הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ

ויטרינה זכוכית ללא ספק מציבה אתגר משמעותי עבור אנשים שמתכננים לעבור דירה. ראשית, הזכוכית עצמה שבירה ועדינה ולכן היא דורשת טיפול מיוחד. לא לכולם יש את האמצעים הנדרשים על מנת לעטוף את הזכוכית ולהגן עליה מפני פגיעות פיזיות ונזקים בלתי הפיכים. שנית, הוירטינה היא חפץ גדול שלא ניתן להעמיס על גבי משאית רגילה. מי שרוצה לתאם שירותי הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ חייב להבין את רמת המורכבות ולהיערך לכך מראש.הובלת ויטרינה בארון

אלו הטיפים העיקריים וכללי המפתח שיעזרו  לכם להעביר ויטרינה זכוכית בצורה חלקה:

א. פרקו כמה שיותר חלקים של הויטרינה – הסוד לשירותי הובלות בחיפה, בתל אביב ובמקומות אחרים הוא לדאוג מוקדם לפירוק של כמה שיותר חלקים מתוך ארונות וויטרינות. לאחר הפירוק ניתן לארוז כל חלק בנפרד וכך להגן עליו. הפירוק פשוט מכפי שנהוג לחשוב, בעיקר אם הוא מבוצע על ידי אנשי מקצוע. לכן גם ניתן לתאם בין שירותי הובלות ופירוק והרכבת רהיטים בבית הלקוח.

ב. עטפו את הזכוכית בניילון נצמד וניילון פצפצים – חומרי אריזה בסיסיים יעזרו לכם להעביר ויטרינה זכוכית לדירה החדשה בקלות ובנוחות. פשוט תצטרכו לעטוף את הזכוכית של הויטרינה עם ניילון נצמד ולהוסיף מעליו ניילון פצפצים. רכשו את חומרי האריזה בחנויות עשה זאת בעצמך או קבלו הצעת מחיר מחברת ההובלות על חומרים עם קרטונים וארגזים.

ג. בדקו את המידות – חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מטעם חברת הובלות לגבי המידות בכניסה וביציאה מהבית. יש לאסוף מידות גם ביעד אליו מעבירים את הויטרינה ולשים לב לפרטים הקטנים. בדקו מה המידות של הויטרינה וצאו לחדר המדרגות או לכניסה על מנת לוודא שהיא יכולה לעבור שם בקלות. בנוסף, עדכנו את נציגי חברת ההובלות לגבי הויטרינה כדי שיוכלו לפנות עבורה מספיק מקום במשאית.

החשיבות של בחירת חברת הובלות בחיפה ובישראל

חברת הובלות בכל עיר בישראל היא חלק בלתי נפרד מחווית המעבר. מי שרוצה לעבור דירה בקלות, ביעילות ובמהירות צריך לבחור היטב את החברה המבצעת. עליו לברר לגבי מידת הניסיון שלה בטיפול במוצרים שבירים ואריזים כמו ארון ויטרינה, לקבל המלצות מחברים ובני משפחה ולתאם פגישת היכרות בבית או בדירה. כדאי גם לתאם מראש את לוח הזמנים ולא להשאיר פרטים פתוחים ליום המעבר.

לסיכום, הטיפול בארון ויטרינה שווה את המאמץ והוא צפוי להקל על חווית המעבר שלכם. ערבו חברת הובלות בחיפה או באיזור בו אתם גרים בכל מקרה של התלבטות.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן