נוב 20, 2016 - כללי    אין תגובות

איך פועלת הביובית?

כשזה נוגע לצרכים מהותיים שנוגעים לביוב שלכם, שירותי ביובית הם חשובים ביותר

מערכת הביוב היא אחת המערכות הבסיסיות ביותר בעולם האנושי המודרני, ובכדי להבין זאת בצורה הטובה ביותר, לעתים אנחנו צריכים להיפגע ממערכת ביוב שאינה מתפקדת כראוי. רק במצבים שכאלה אנחנו יכולים להבין עד כמה שגרת היום יום שלנו תלויה באופן מוחלט בתפקוד תקין של מערכות הצנרת הביתיות שלנו, שמחוברת לתשתית הביוב של הבניין וכך גם של השכונה, העיר וכו'. בכל מקרה, כאשר ישנה תקלה במערכת הביוב, אנחנו צריכים מענה מקצועי ביותר שיטפל בתקלה הזאת – מענה של ביובית. מדובר במשאית גדולה וכבדה שנועדה לתת מענה במצבים של סתימות בקווי ביוב, הצפות ומצבים דומים – ונבין בדיוק כיצד היא עושה זאת.ביובית יוסי גולן

כיצד בדיוק פועלת הביובית, ומהם המצבים בהם אנחנו מזדקקים לה ביותר?

  • פתיחת סתימות – כאשר ישנו מצב בו ישנה סתימה בקווי הביוב של הבניין, יש צורך בפתיחה שלה באמצעות שירות של ביובית, הביובית מגיעה ומתחברת לקווי הביוב של הבניין, ובדרך כלל בשלב ראשון תזרים מים בלחץ גבוה מאוד לקווי הביוב. הזרמת המים, על פי רוב, תפתח את הסתימה בכוח רב, וכך יהיה ניתן לשאוב אותה חזרה – שזו הפעולה השנייה שתבצע הביובית בלחץ גבוה על מנת לשים את הסתימה המדוברת בהיסטוריה. בצורה דומה גם מבצעים שטיפת קווי ביוב באופן תקופתי בכדי למנוע סתימות.
  • שאיבת הצפות – בין אם בשל סתימה בקווי הביוב ובין אם מסיבות אחרות, יכולה להיגרם הצפת ביוב כזו או אחרת. כאמור, הביובית היא משאית בעלת משאבה חזקה מאוד, שיכולה לעבוד בחיבור לקווי הביוב או בצורה טבולה, וכך היא פועלת על מנת לשאוב הצפות בצורה יעילה.

גם אם היא לא נחוצה לכם ברגע זה ממש – כדאי לכם תמיד להיות מוכנים לצורך בביובית

שירותי הביובית הם מגוונים למדי, ונגענו רק בשירותים הנפוצים ביותר והנחוצים ביותר במצבים קריטיים של סתימה בקווי ביוב או של הצפה. בכל מקרה, מדובר בשירותים שעל פי רוב הם דחופים מאוד, בשל תקלה כזו או אחרת – ובמצבים כאלה, אתם רוצים שיהיה לכם מספר של שירות איכותי מאוד בתחום, שיודע לספק לכם את המענה המקצועי והמידי הנחוץ לכם.

יש לך מה להגיד השאר תגובה כאן!


דילוג לתוכן